Vánoce

17. prosince 2023 08:30

Zuzana Schneidewind

Prozradili na kameru. Manželé Kotkovi sázejí na úsporné Vánoce, u Prachařů se bičují

Úsporné Vánoce Vojty Kotka - Máme rádi Česko

Po roce jsou tu opět Vánoce a s nimi i vánoční speciál oblíbené show, k níž neodmyslitelně patří trojice Bouček, Prachař a Kotek. Než se strhne vědomostní bitva zaměřená na českou sváteční klasiku a tradice, stihnou na sebe pánové prozradit možná více, než chtěli. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Vojtěch Kotek ani Jakub Prachař soukromé plány na prožití svátečních dní veřejně obvykle nešíří, Libor Bouček o nich ale coby moderátor oblíbené show ví vše a nic si nenechá jen pro sebe.

„Letos to bude v takovém lehce německém hávu,“ rozpovídá se na úvod speciálu populárního pořadu a naráží přitom na outfit kolegy Kotka, sestávající z kostkovaných kalhot s kšandami a bílé košile s motýlkem ladícím k nohavicím. „Přijde Weihnachtsmann, bude se jíst štola a pravděpodobně bude celá rodina slavit v Magdeburgu,“ líčí dál Bouček s humorem sobě vlastním v show Máme rádi Česko, kterou uvidíte v pátek 22. prosince večer na Primě. Proti sobě se postaví komediální trojice
3v1, tedy Veronika Arichteva, Nikol Leitgeb a Martina Pártlová a jejich životní partneři Biser Arichtev, Petr Leitgeb a Josef Vařeka.

Trik s hračkami podle Vojty Kotka

Řeč se v průběhu večera stočí také k dárkům. „Protože máme ročního syna a ten z Vánoc ještě nic nemá, nebudeme si úplně dělat škodu,“ vysvětlí táta Kotek a neopomene zmínit promyšlené řešení.

„Protože děti nemají ještě moc dobrou paměť, tak jsme schovali před měsícem některý jeho hračky a já je teď balím do papírů,“ žertuje dál o přístupu k samotné nadílce a předvádí, jak s manželkou sehrají pod stromečkem se synkem divadlo plné údivů a překvapení. „Líbí se mi tento velice ekonomický přístup. Budu ho praktikovat též,“ pokračuje v humorně pojatém vhledu do rodin kapitánů Libor Bouček.

Čtěte také: Vánoční svetry jsou u celebrit v kurzu. Inspirujte se Evou Decastelo či Vojtou Kotkem

Štědrovečerní sebemrskačství u Prachařů

V rodině Jakuba Prachaře „dvacátého čtvrtého ráno bičujeme mámu, potom je takový jemný přiťuknutí na kříž, abychom si připomněli, že budou Velikonoce, jenom tak na skobičku, nic velkýho. No a pak si vyprávíme židovský vtipy,“ odkryl ještě ze soukromí Jakub Prachař a upřesnil, že sám se na Štědrý den poctivě bičuje důtkami.

Více k vánočnímu program na Primě: Svátky ovládnou oblíbené pohádky, show i filmové premiéry


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.