Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Autobus ve snu

Co znamená, když se vám zdá o jízdě autobusem nebo nehodě autobusu? Nebo ve snu dokonce autobus řídíte? Přečtěte si podrobný výklad snů.

Obecně autobus a jízda v autobusu, pokud nejde o reálný sen, což je v mnoha případech hodně pravděpodobné, souvisí vždy s pohlavním aktem.

Sny o veřejné dopravě ale také často symbolizují drobné potíže a každodenní záležitosti. Pokud cestu autobusem ve snu chápete jako dopravu do důležitého cíle, ve skutečném životě máte strach z řešení něčeho důležitého.

Jestli s vámi ve snu cestuje autobusem hodně lidí, čeká vás ve skutečném životě účast na velké události, kde budou davy. Pokud ve snu jedete autobusem se svým partnerem, cesta symbolizuje váš vztah. Jestli jede autobus moc rychle, i váš vztah se podle vás moc rychle vyvíjí.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd

Pokud se vám zdá, že řídíte autobus, v reálném životě zvládnete mnoho obtíží. Pokud ve snu jedete v autobusu dlouho, ve skutečnosti hledáte příčiny vlastního selhání. Pokud jste ve snu v autobusu vedli živý rozhovor, ve skutečnosti máte kolem sebe lidi, kterým záleží na vašem názoru.

Cesta, po níž se ve snu autobusem ubíráte, je též důležitý ukazatel k výkladu snu. Je-li klikatá, hrbolatá, nebo naopak hladká, odkazuje ke skutečnému životu. Jakýkoli pohyb ve snech hovoří o životních změnách. Pokud cesta autobusem ve snu probíhá bez problému, ani v reálném životě se nemusíte obávat těžkých situací. Výklad snu může záviset i na tom, jak jízda autobusem skončila – ať už se cestující dostal do cíle, nebo odešel z přepravy dříve, než plánoval.

Pokud se ženě zdá, že jede v autobusu sama, měla by být ve střehu a neměla by ignorovat svůj zdravotní stav. Vdaná žena by v takovém případě měla sledovat zdraví genitální oblasti. Takový sen může totiž varovat před chorobami právě v těchto choulostivých místech. Pokud se vám zdá o tom, že se v autobusu cítíte osaměle, zatímco ostatní se živě baví, měli byste věnovat zvláštní pozornost svému rodinnému životu.      

Vykladač snů Gustavus Hindman Miller autobus ve snu vidí jako symbol nadcházejícího štěstí spícího ve většině jeho snah. Význam interpretace se ale liší v závislosti na pohlaví snícího.

Pokud se o cestě autobusem zdá muži, čeká ho v reálném životě konverzace, která dokáže změnit jeho život k lepšímu. Pokud musí opustit přeplněný transport, ve skutečném životě ho čeká rozchod. Pokud s ním v autobusu cestuje hodně lidí, v reálném životě má hodně konkurentů. Pokud ve snu jede někam, kam nechtěl, v reálném životě je třeba změnit priority. Doporučuje se ukončit současné podnikání a poté změnit svou taktiku nebo životní cíl.

Čekání na autobusové zastávce u mladého muže slibuje krátký nezávazný milostný vztah. Pokud se mladému muži zdá, že v autobusu jede ve společnosti bezstarostných vrstevníků, je to varování před triky ze strany přítele.

Pokud se muži zdá, že měl autobusovou nehodu, je to varování před situací na pracovišti, finančními podvody a negativními zprávami. Pokud mladý muž uvidí nehodu ve snu zvenčí, pak se ho tyto potíže dotknou jen nepatrně. V případě, že se jí osobně zúčastní, nevyhne se ve skutečném životě problémům a ztrátám.

Pokud se o autobusu zdá vdané ženě, je to podle Millera znamení, že ve skutečném životě není vše v její rodině v pořádku. Pokud v autobusu stojí, může to znamenat, že by měla přehodnotit postoj ke svým blízkým. Jízda v autobusu může odkazovat i k potřebě změnit svůj vzhled.

Pokud se zdá dívce o nepohodlné cestě autobusem, může to znamenat, že její vztah není šťastný. Je-li nezadaná, špatná cesta autobusem ve snu ji varuje před problémy v práci a neúspěchem nových projektů.

Známý vykladač snů Sigmund Freud interpretuje jízdu autobusem jako potřebu přehodnotit osobní a obchodní vztahy. Jaká byla během cesty v autobusu okolní atmosféra, takový bude společný rodinný život. Pokud se ve snu ocitnete v autobusové nehodě, může to podle Freuda znamenat přerušení rodinných a obchodních vztahů.

Vykladač snů David Loff pod cestou v autobusu ve snu vidí skutečnou touhu a nerealizovanou touhu koupit a řídit osobní auto. Pokud ve snu jedete v autobusu s kamarády, znamená to podle Loffa budoucí setkání s nimi ve skutečnosti a následnou realizaci úspěšných projektů.

Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.