Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Bouřka ve snu

Co znamená, když se vám zdá o bouřce a blescích? Jsou bouřky ve snech symbolem štěstí, nebo smůly? A kdy vám na základě snu o bouřce hrozí nebezpečí? Přečtěte si výklad snů.

Blesky, hromobití, bouřka. Co znamená, když sníte o takovém děsivém počasí? Asi vás moc nepřekvapí, že sny o bouřce moc pozitivní význam nenesou. Nejčastěji jsou předzvěstí špatných zpráv.

Pokud jste jí v noci překvapeni, čekají vás domácí mrzutosti. Naopak jestli se před ní ve snu ukrýváte, skryjete se i nástrahám ve skutečném životě.

Jestli před bouřkou ve snu utíkáte, hrozí vám nebezpečí. Pokud ve snu bouřku jen vidíte, například z okna, hrozí vám nějaká nehoda.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd
Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.