Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Cigareta ve snu

Co znamená, když se vám zdá o cigaretě a kouření? A co když se vám zdá o cigaretě, ale vy ve skutečném životě nekouříte? Přečtěte si výklad snů.

Cigareta bude často patřit mezi reálné sny a výklad snů by měl vycházet z reality snícího člověka. V přeneseném smyslu je cigareta droga a je něco zakazovaného, většinovou společností dnes povětšinou odmítaného.

Kouřící člověk je vytlačován či omezován ve svých právech. Cigareta je i symbol rebelie, vzdoru, vzpoury mladých lidí a může být i sexuálním symbolem.

Jestli ve snu kouříte, ale ve skutečnosti ne, znamená to, že máte jiný zlozvyk, kterého se chcete zbavit, ale nejde vám to. Pokud samozřejmě nejste odnaučený kuřák a nemáte stále skrytou, mnohdy všemi mentálními silami potlačovanou chuť na cigaretu nebo doutník.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd
Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.