Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Dítě ve snu

Co znamená, když se vám zdá o dítěti v kočárku, a co, když držíte miminko v náručí? A co si o dětech ve snu myslel Sigmund Freud? Přečtěte si výklad snů.

Jestli se vám zdá o dětech či přímo miminkách, čeká vás něco nového a budete se rozvíjet. Při výkladů snů ale nesmíte zapomínat na to, že musíte vycházet ze svého reálného života. Pokud toužíte po dítěti, zdá se vám o něm pravděpodobně kvůli tomu, že na něj hodně myslíte. Stejně tak pokud chcete holčičku nebo chlapce, zdá se vám o nich kvůli vašim přáním.

Podle zakladatele psychoanalýzy a známého vykladače snů Sigmunda Freuda děti ve snech symbolizují pohlaví. Vychází z toho, že našim genitáliím říkáme „maličký“/„maličká“. Pokud ve snu dítě bijete, symbolizuje to podle Freuda onanii. Nutno dodat, že Freud sexuálním podtextem vysvětloval skoro vše.

V náručí

Jestli máte ve snu dítě v náručí, budete laskaví k ostatním.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd

Smrt dítěte

Pokud se vám zdá o mrtvém dítěti, jistě se vzbudíte znepokojeni. Dobrá zpráva ale je, že takový sen přivolává pozitivní budoucnost.

V kočárku

Jestli ve snu vidíte malé dítě v kočárku, čekají vás starosti. Pokud ho ale uspáváte, naopak se starostí zbavíte.

Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.