Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Matka ve snu

Co znamená, když se vám zdá o matce? Mluvili jste ve snu s mrtvou matkou nebo byla vaše matka těhotná či nemocná? Přečtěte si podrobný výklad snů.

Matka je symbolem lásky a je naší ochranitelkou. Je nám vždy nablízku a připravena dobře poradit na našich životních křižovatkách. Pokud se vám ale matka ve snech zjevuje často, jste nesamostatní a nemáte vztah ke své matce vyřešen.

Podle psychoanalytika a vykladače snů Sigmunda Freuda jsou časté i sny o sexu s vlastní matkou a není na nich nic špatného a výklad nemá překvapivě s ničím zvráceným nic společného. Podle vaší aktuální situace se pak takový sen dá vyložit třeba jako touha po jiné starší ženě, kterou máte v životě. Jednoduše i takový sen, který vás jistě vyděsí a budete si myslet, že je s vámi něco v nepořádku, se musí vykládat z hlediska vašeho života a dne, jaký jste prožili, stejně jako všechny ostatní sny.

Mluvit s mrtvou matkou

Maminka se vám ve snu zjevila, aby vám poradila.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd

Těhotná matka

Jestli ve snu vidíte těhotnou matku, čeká vás úspěch či peněžní zisk.

Sen o zemřelé či umírající matce

Sen o zemřelé matce může znamenat, že skončí období nejistoty a nastane doba klidu. O smrti matky se podle Freuda zdá spíše ženám – jsou pro ně totiž konkurentkami v lásce. Holčička chce být maminkou, aby si ji tatínek vzal.

Nemocná matka

Jestli se vám zdá o nemocné matce, máte na srdci nějaký hřích.

Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.