Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Zombie ve snu

Snažíte se ve snu utéct před živým mrtvým? Co znamená, když se vám zdá o zombie nebo o dalších strašidelných příšerách? Přečtěte si výklad snů.

Zombie a další příšery, které se nám vkrádají do snů, představují problémy, před kterými utíkáme v reálném životě. Zajímavé je, že přestože víme, že podobné monstrum nemůžeme v reálném životě potkat, ve snu se ho bojíme, jako by bylo skutečné.

Sny o příšerách a zombie se zdají převážně dětem a dospívajícím. Projektují se jim do nich autority, se kterými se ve dne potýkají. Těmi můžou být rodiče nebo třeba učitelé.

I ve výkladu pro dospělé se pracuje s převtělením autority do příšery. Zombie může představovat celkový tlak okolí, který vnímáme, nebo dokonce to, jak na sebe tlačíme my sami.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd
Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.