Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Netopýr ve snu

Tohle zvířátko je symbolem noci a kvůli covidu i koronavirové pandemii, která roku 2019 zachvátila svět, nám není sympatické. Co znamená, když se nám zdá o netopýrovi? Přečtěte si výklad snů.

Chudák netopýr je od roku 2019 spojován s koronavirovou pandemií. Netopýři jsou totiž hostiteli koronaviru SARS-CoV-2, který se od konce roku 2019 šíří světem jako lavina. Už tak málo lidmi oblíbený tvor proto dostal další negativní konotaci.

Ač je netopýr zvláštní zvíře, od kterého byste čekali, že pokud se vám zjeví ve snu, ponese spíš negativní znamení, opak je pravdou. Vidět ve snu netopýra přináší štěstí v podnikání a zlepšení zdraví.

Chytit

Chytíte-li ve snu netopýra, konečně dostanete šanci a budete moci změnit to, po čem dlouho toužíte. Také to může znamenat brzké uzdravení či zlepšení finanční situace.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd
Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.