Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Tornádo ve snu

Vidíte ve snu tornádo, vzbudíte se a jste strachy bez sebe? Nedivíme se. Co znamená, když se vám zdá o tornádu, a co si o tom myslel psychoanalytik Sigmund Freud? Přečtěte si výklad snů.

Tornádo symbolizuje sílu přírody, kterou my lidé nedokážeme ovládat. Sen o katastrofě může symbolizovat konec nějaké životní etapy. Také vás může varovat před tragédií, pokud byste byli vtaženi do jejího epicentra.

Psychoanalytik a vykladač snů Sigmund Freud tvrdil, že vidět ve snu tornádo znamená setkání s člověkem, který vám může změnit celý život. Tornádo může předpovídat i neštěstí vašich blízkých, případně hádky.

Jestli se ve snu ocitnete uprostřed tornáda, možná vás čeká velká láska. Pokud se ve snu snažíte před tornádem neúspěšně ukrýt, měli byste udělat nějakou životní změnu.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd
Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.