Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Usmíření ve snu

Co znamená, když se vám zdá o usmíření? Někdy je výklad snů méně složitý, než byste očekávali. Někdy prostě opravdu sen vychází jen z našich všedních životů.

Zakladatel psychoanalýzy a vykladač snů Sigmund Freud tvrdil, že při výkladu snů máme vycházet z toho, co se nám stalo v den snu. Při výkladu snů je proto dobré začít právě takto.

Co se dělo v den vašeho snu? Pokud se vám zdálo o usmíření, může to odkazovat jak k něčemu, co se vám v ten den přímo stalo, tak k tomu, co se vířilo ve vašich myšlenkách.

Pokud při bdělém stavu často myslíte na usmíření s někým, je jasné, že se vám to vkrade i do snu. Pokud naopak myšlenky o usmíření potlačujete, i tak se vám o něm může zdát.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd
Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.