Celebrity

25. listopadu 2022 14:00

Žaneta Dernerová

Splní se Jaru Slávikovi jeho přání? Dívka s kytarou září ve známé soutěži

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (8) – Čerešně od Nikoly Kysendové

Nikola Kusendová (15) je začínající zpěvačka, která své vystoupení doprovází hrou na kytaru. Svým procítěným projevem okouzlila v oblíbené show porotu i diváky. Hudební producent Jaro Slávik (48) již dříve přiznal, že by byl rád, kdyby slavnou talentovou soutěž vyhrála právě ona.

Mladinká Nikola Kusendová ráda zpívá a hraje na kytaru, čemuž by se i nadále chtěla věnovat. Právě to byl důvod, proč se přihlásila do slavné talentové show, která letos slaví už desáté jubileum. „Doufám, že by mě to mohlo někam posunout,“ přála si Nikola.

Svým vystoupením nadchla jak diváky, tak porotu. Herečku Evu Holubovou, která za porotcovský stůl usedla coby speciální host, dokonce dojala. „Celé jsem to proplakala až provzlykala. Moc mě bavilo, jak jsi přešla z toho něžného do ženského, dravějšího,“ chválila ji za píseň Čerešně od Hany Hegerové.

Jaro Slávik by Nikole přál vítězství

„Zrodila se hvězda. Nenech se na škole pokazit. Zachovej si svoji cestu,“ radil studentce konzervatoře v Banské Bystrici obávaný porotce Jaro Slávik, o němž je známo, že jeho dlouholetým přáním je, aby soutěž Česko Slovensko má talent vyhrála dívka s kytarou. „Myslím si, že můžeš vyhrát tuto soutěž a byl bych rád, kdybys ji vyhrála,“ netajil se Slávik už v castingovém kole.

Podobný názor mají i diváci oblíbené show. Usměvavou Nikolu totiž poslali svými hlasy až do finále talentové soutěže, které proběhne již v sobotu večer na Primě. V semifinále oslnila mladá zpěvačka písní Balada o poľných vtákoch od zesnulého slovenského hudebníka Mira Žbirky.

Nikola Kusendová se dočkala nadšených ovací a potlesku vestoje. „Bylo to přenádherné. Opět jsi zazářila. Slyšela jsi to i od diváků, jsi prostě úžasná,“ nešetřila superlativy porotkyně Diana Mórová, které se v očích leskly slzy. Uvidíme, zda se Jaru Slávikovi vyplní jeho přání a talentová dívka se stane vítězkou známé soutěže.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.