Celebrity

30. března 2022 19:00

Žaneta Dernerová

Šťastná zpráva po tragédii. Alec Baldwin bude osminásobným otcem. Sdílel milé video

Hollywoodský herec Alec Baldwin a jeho manželka oznámili, že čekají společné sedmé dítě. Z předchozího manželství má Baldwin dospělou dceru, na podzim se tak stane již osminásobným otcem. Radostná novinka přichází po smutném období, kdy byl herec vyšetřován kvůli zabití kameramanky Halyny Hutchins, kterou nešťastnou náhodu zastřelil při natáčení.

Hilaria Baldwin sdělila na svém instagramovém účtu, že s manželem Alecem Baldwinem čekají sedmé dítě. Na sociální síti sdílela šťastnou zprávu společně s celou rodinou. „Za poslední roky, kdy to bylo nahoru dolů, máme velké překvapení. Na podzim přibude další Baldwinito,“ popsala Hilaria láskyplné video, v němž dětem oznamují tuto novinku.

Videozáznam doplněný o zremixovanou píseň I Love You Baby zachycuje usměvavou spokojenou rodinku, jejíž členové se vzájemně láskyplně objímají. Ačkoliv šestinásobná matka Hilaria konstatovala, že již považovala jejich rodinu za kompletní, uvedla, že mají nesmírnou radost.

Hilaria a Alec Baldwinovi se těší na sedmého potomka

Není to poprvé, co pár oznámil těhotenství prostřednictvím sociálních médií. Jen několik měsíců poté, co manželé přivítali na světě pátého potomka Eduarda, instruktorka jógy Hilaria se podělila na Instagramu o další překvapující novinku – šesté dítě. Společně tak budou mít manželé Baldwinovi sedm dětí. Z Aleca, jenž má z předchozího vztahu s herečkou Kim Basinger šestadvacetiletou dceru Ireland, tak ale bude již osminásobný otec.

Štastná zpráva přišla pět měsíců po tragické události, kdy Baldwin při natáčení neštastnou náhodou zastřelil kameramanku Halynu Hutchins. Manžel kameramanky žaluje Baldwina a členy štábu za neúmyslné zabití a případ je tak pořád předmětem vyšetřování. Baldwin se teď navíc vrací před kameru. Spolu s bratrem Williamem začne už tento víkend v Římě natáčet hned dva filmy s vánoční tematikou.

Zdroj: Today.com

Sdílejte článek
Štítky rodina Instagram těhotenství manželé herec Alec Baldwin Hilaria Baldwinová Kim Basingerová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.