Celebrity

21. března 2023 12:00

Eliška Reiglová

Tereza Ramba už se nestydí svlékat ve filmu. Někdy jsou kozy důležitější, říká

7 pádů Honzy Dědka (8) - upoutávka

Tereza Ramba (33) se stala úspěšnou herečkou, přesto velkou část své kariéry měla na talíři to, že se hned ve svém prvním filmu odhalila. Nadále v tom nechtěla pokračovat a svlékat se pro ni bylo tabu, nyní si to ale rozmyslela a je nadšená. Proč tomu tak je a co je důvodem rozepří mezi ní a manželem, prozradila v oblíbené talk show.

Tereza Ramba, rozená Voříšková, se narodila v červnu roku 1989 v Praze. Od tří let byla členkou tanečního souboru a vystudovala Pražskou konzervatoř. Natočila už mnoho filmů a seriálů, kromě  kariérního života je spokojená i v osobním. Před čtyřmi lety se provdala za tanečníka Matyáše Rambu a právě on ji přesvědčil, že se ve filmu může znovu svléknout.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Ewa Farna promluvila o potratu. Čekalo se, až dítě zemře

Kozy nad spirit

„Patnáct let jsem říkala, že se nesvlékám, protože mě štvalo, že v mém prvním filmu něco trošku bylo a furt to na mě vytahovali. Patnáct let, rok co rok. A pak zavolal Honza Svěrák, že má skvělej scénář. Říkal: Skvěle bys to hrála, ale je tam hodně nahato, furt. Chtěla jsem, aby mi to dal přečíst. Nechtěl, říkal, že se stejně nesvléknu. Tak jsem mu napsala, že někdy je důležitější spirit než kozy. A on mi napsal: Někdy ne,“ prozradila Tereza Ramba, co ji po letech vedlo k opětovnému svléknutí.

Čtěte také: Tereza Ramba se naučila vydolovat kladné body ze svého těla. Zářila i na premiéře

Právě scénář, který jí Jan Svěrák nechtěl poslat, ji nakonec přesvědčil. „Přečetla jsem si to. Nádherný poetický scénář Zdeňka Svěráka. A musela jsem uznat, že někdy jsou opravdu důležitější kozy než spirit. Šla jsem za manželem, co si o tom myslí. Přečetl si to, řekl: Super, máš to v topu, kdy jindy, když ne teď. Říkám vám to zkráceně, protože vás v tomto století nechci zdržovat svýma prsama,“ řekla herečka, která má v manželovi velkou oporu.

Svléknout se ve filmu je jedna věc, další věc pak je na samotnou nahotu lákat i diváky. Pro Terezu Rambu by to zřejmě bylo nemyslitelné a koneckonců měla i na výběr. Sama si řekla, že plakát ničemu neuškodí. Manžel ji navíc přesvědčil o tom, že na něm vypadá perfektně a je v ideálním věku na to, aby ukázala trochu kůže.

„Pak volal Honza, že to dá na desetimetrový plakát, ale jenom s mým svolením. To on tak dělá, že to udělá jen se svolením, ale v podstatě je to direktivní rozkaz. Zase jsem šla za manželem a on řekl: To je bomba! Vždyť jsi nádherná! Kdy jindy to chceš vydojit, když ne teď. A já jsem na to začala koukat úplně jinak. Má pravdu a je mi líto, že mi to neřekl dřív. Ten plakát je podle mě pěkný. Vzbudil strašně moc emocí – i negativních. Ale já jsem na ně nedala,“ zasmála se Ramba v 7 pádech Honzy Dědka.

Kritika od ex

Ve filmu Betlémské světlo se odhalovala při milostných scénách se svým bývalým přítelem Vojtěchem Kotkem, který se o jejím těle vyjádřil ve vtipu v tom smyslu, že se za dobu, co se neviděli, změnilo. Takové narážky pochopitelně nenechala oblíbená herečka bez odezvy.

„Hajzl, je drzej, to je neuvěřitelný. To je fakt přes čáru, to jsem mu taky hned řekla. Byla jsem naštvaná až do svačiny. Byly chlebíčky s majolkou. A chci říct veřejně, že se nic nezměnilo. Je to všechno v perfektním topu, všechno,“ zdůraznila herečka, která nemá důvod si nevěřit.

Nešikovná řidička

Tereza Ramba rozhodně není jednou z celebrit, které by se na sociální sítě natáčely v autech a chlubily se tím, jaký vůz zrovna řídí. Co se týká jízdy, je velmi opatrná a stejně tak její blízcí, kteří ji za volant nechtějí příliš pouštět. Obzvláště ne s dětmi na zadních sedadlech.

„Řídím skvěle. Naučil mě to Maty a teď mě chce přihlásit k nějakému pánovi, ale bojí se, aby mi nevzali řidičák. A nechce, abych řídila, když mám děti, což mě uráží. Já řídím výborně. Třeba dneska jsem chtěla jet z hor, jeli jsme všichni, ale nevím, proč chtěl řídit tchán. Říkal, že bychom přijeli za tři hodiny. Já jezdím pomalu. Pomalu, ale bezpečně,“ upřesnila Ramba.

Rozpory mezi ní a manželem vznikají kvůli novým škodám na autě. „Matymu třeba vadí, když jedu na dálnici osmdesát. Ale já jezdím pomalu, protože se fakt bojím. Já tady nepotřebuju být z Krkonoš za hodinu třicet jako tchán. Nebourám, občas odřu nějaký ten disk. Mně jsou ty disky úplně jedno. Matyho nejčastější věta ale je: Tohle tady nebylo,“ zasmála se herečka.

Podívejte se, co řekla Tereza Ramba o mateřství:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.