Velký letní horoskop – Blíženci: Nejlépe se jim vydaří začátek a konec prázdnin

Vyloženě šťastné období mohou Blíženci zažívat v období června a července, kdy jim práce, profesní závazky i úkoly půjdou lehce a samy. Skvělé dny se dostaví i koncem srpna, kdy se jim splní vše, na co pomyslí. Jak na tom budou Blíženci během celého léta s prací, penězi, láskou nebo zdravím a kam by se měli vypravit na dovolenou?

Začátek prázdnin je pro všechny Blížence vyloženě příznivý, planeta energie a aktivity Mars se pohybuje v přátelském znamení Berana a planeta lásky Venuše znamením Blíženců. Tato kombinace jim přináší jednak schopnost zvládat fyzické i pracovní úkoly, jednak prožít dny a noci plné letních lásek. V polovině července se Venuše přesune do znamení Raka a Blížencům slibuje příliv romantických citů, příjemných chvil, které budou moci trávit v rodinném kruhu nebo se svými blízkými.

Mars ze znamení Býka jim zase nabídne relaxaci v přírodě, kde mohou načerpat duševní sílu a vyrovnanost. Blíženci mohou být po náročném pracovním období psychicky unavení, smutní, nervózní, možná i depresivní. Léto jim však poskytne příležitosti k nabrání psychické rovnováhy.

V červenci se na Blížence usměje štěstí i v oblasti financí, a to v podobě lepší pracovní pozice, zvýšení platu nebo získání vysněného místa. To jim také může pomoci nejen k vyššímu pocitu sebevědomí, ale i k naplánování důležitých finančních kroků nebo závazků, ať již v podobě půjček nebo hypoték. Skvělým obdobím pro všechny Blížence bude druhá polovina srpna, kdy budou mít štěstí prakticky ve všech oblastech života. Mohou cestovat, poznávat a komunikovat se svými přáteli.

Blíženci a láska

Proměnlivá povaha Blíženců vyžaduje změnu, což některé z nich vrhá do stále nových vztahů a věčného hledání milostného ideálu. Obvykle dávají přednost partnerům, s kterými se nenudí a mají si s nimi stále co povídat, plánovat a řešit. Nuda jejich vztahy spolehlivě zabíjí. Doba, která je vyloženě vhodná pro seznamování a přeje zaručenému vítězství na poli lásky, nastane především v druhé polovině srpna, kdy Venuše vstoupí do spřízněného znamení Lva a Blížencům nabídne mnoho příležitostí k flirtování, seznamování i prožívání fyzické lásky. Nejpříznivější dny pro všechny milostné vztahy budou 18. a 24. srpna, kdy se Blíženci mohou hluboce zamilovat, a vyléčit si tak předchozí citová zklamání.

Blíženci a zdraví

K pocitu spokojenosti potřebují dostatek pohybu, snad i proto si dokážou do vysokého věku udržet mladistvou vizáž. Letní období pro ně bude příznivé, budou mít dostatek energie nejen na řešení pracovních i domácích úkolů, ale i na své koníčky. Měli by však myslet i na opravdový odpočinek a tzv. „veget“. K velkým sportovním výkonům a fyzicky náročným akcím je pro ně příznivější druhá polovina srpna, kdy si budou moci dát pořádně do těla, a tak výrazně vylepšit svoji fyzickou kondici.

Jak v létě relaxovat?

Pro dýchací systém Blíženců je prospěšný jakýkoliv sport na čerstvém vzduchu, tedy různé výlety a turistické aktivity. Měli by také více pečovat o své tělo, prospějí jim domácí lázně – koupele s příměsí mořských solí.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Blížence: Znamení Blíženců preferuje spíše aktivnější způsob dovolené, poznávání krás přírody nebo návštěvy významných architektonických lokalit, muzeí. Blíženci rádi sportují a tráví volný čas slézáním hor, jízdou na kole a také poznáváním nových míst, kde se něco zajímavého dovědí. Ideální je tedy pro ně například letní cestování po našich hradech a zámcích.

Pro Blížence cestovatele a milovníky cizích zemí je skvělá Anglie, Belgie, Sardinie, Lombardie. Z měst Londýn, Bruggy, španělská Córdoba, Versailles nebo San Francisco.

Sdílejte článek
Štítky zdraví láska dovolená letní horoskop Blíženci

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.