Nalaďte se na vánoční svátky se speciály oblíbených show i volbou Miss

Na poklidný adventní čas zařadila letos televize Prima také jedinečnou volbu královny krásy roku 2022 a hned dvě speciální vydání oblíbených zábavných pořadů – 7 pádů s Písničkou, věnovaných Haně Zagorové, a Vánoční speciál show Máme rádi Česko.

Vedle celé řady koprodukčních filmů s vánoční tematikou, které stanice Prima odvysílá v průběhu prosincových nedělních večerů a bohaté nabídky pohádek, dojde hned 11. prosince ve 20:15 na úchvatné finále show Hledá se Miss.

Po osmi epizodách čeká na diváky živý přenos z pražského O2 Universa, v rámci kterého budou dívky bojovat o korunku královny krásy. Která z nich se stane Českou Miss Essens, se ukáže na konci opravdu neskutečné show!

Veselé vzpomínky na Hanu Zagorovou

V hlavním vysílacím čase se těšte také na dva speciály svých oblíbených pořadů. První nepropásněte v úterý 20. prosince7 pádů s Písničkou bude věnovaný naší milované zpěvačce Haně Zagorové a jejím blízkým.

Na Hanu Zagorovou budou společně s Honzou Dědkem vzpomínat její nejbližší: nejlepší kamarád a profesní soulmate Karel Vágner, nejlepší přítelkyně Vlasta Peterková a Monika Absolonová a také její bývalý manžel Vlastimil Harapes.

Před Honzou Dědkem tak stál nelehký úkol – netruchlit, ale bavit. „Chtěl jsem, aby se vzpomínalo zvesela. Hana Zagorová měla smysl pro humor a já doufám, že se tam nahoře bude hodně smát,“ přeje si moderátor. „Asi dojde i na smutek, jsou to první Vánoce bez Hany Zagorové a všem nám je velmi líto, že už tady s námi není. K Vánocům už dlouho patřila tradice vánočních koncertů Hany Zagorové v Lucerně, letos poprvé nebudou a my jsme si říkali, že by bylo hezké, kdybychom tenhle díl věnovali celý této velké osobnosti české hudební scény. Pozval jsem proto čtyři hosty, kteří jsou s ní neodmyslitelně spjatí,“ dodal Honza Dědek.

Máme rádi Česko poprvé ve vánočním duchu

Do vánočního schématu televize Prima tento rok zařadila i svůj dlouhodobě nejúspěšnější zábavný pořad Máme rádi Česko. Tuto show vysílá už 11 sezon, odvysílala 112 premiér, dva narozeninové speciály, ale zatím ani jeden vánoční. Až letos! Stane se vánoční zázrak a zvítězí konečně Vojta Kotek nad neporazitelným Jakubem Prachařem, nebo se budou opět držet tradic? Sledujte Vánoční speciál show Máme rádi Česko v pátek 23. prosince ve 20:15 na Primě!

Ve svátečním díle své znalosti o Česku změří herci Činoherního klubu Dalibor Gondík, Lucie Žáčková a Kryštof Bartoš v červeném týmu Jakuba Prachaře. O vánoční zázrak a vítězství v bílém týmu Vojty Kotka se pokusí zamilovaný Ondřej Sokol, Marek Taclík a Sandra Černodrinská. Moderuje jako vždycky Libor Bouček, tentokrát ale s ozdobičkou na čele. „Co se týká toho zranění, pan Kotek mi poradil, abych říkal, že jsem narazil do lampy. Takže jsem narazil do lampy,“ okomentoval flastr na obličeji moderátor Libor Bouček.

Jakub Prachař má ale jiné vysvětlení a přičítá ho tvorbě bábovky, kterou moderátor věnoval svému kolegovi Ondřeji Sokolovi jako důkaz úcty. „Z lásky k tobě zadělával těsto hlavou, a proto to zranění. Narazil v mouce na kamínek,“ tipoval Jakub Prachař. O skutečném původu svého zranění moderátor mlžil i v zákulisí, a tak se musíme spokojit s oficiální verzí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.