Životní styl

31. prosince 2020 06:30

Anna Kopečková

Prima ŽENY: TOP 10 nejčtenějších článků roku 2020

Každý nový rok přináší bilancování, takže i my pro vás máme přehled článků, které vás na našem webu v roce 2020 bavily nejvíc. Možná vám některý z nich unikl.

Pro všechny z nás byl rok 2020 jiný, proto vás možná nepřekvapí, že i témata, která vás zajímala, byla trochu odlišná než v předchozích letech. V nejisté době jsme hledali alespoň nějaké pevné body, kterých bychom se mohli chytit, zprávy, které by vnesly do našich životů naději, že už bude líp a že společně všechny nástrahy, které s sebou celosvětová epidemie přinesla, zvládneme. Víc než kdy předtím vás zajímaly horoskopy, které na našich stránkách pravidelně sledujete, věštby a předpovědi kartářek. Možná i proto, že jsme byli více zavření doma, jsme více sledovali sociální sítě, různé influencery a jejich rady. Zajímaly vás i rozhovory se známými tvářemi, které můžete vídat v televizi Prima, ať už v seriálu Slunečná, Sestřičky nebo například v pořadu SHOWTIME.

A teď už pojďme na to. Zde je přehled nejúspěšnějších článků roku 2020 hezky popořadě:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.