reklama

Fit do plavek: 7 skvělých způsobů, jak se dostat před létem do formy

S příchodem teplého počasí začíná pro většinu z nás hon za krásnou postavou. Pokud si i vy myslíte, že potřebujete před létem trošku zhubnout a posílit tělo, máme pro vás dobrou zprávu. Nemusíte chodit do přeplněných tělocvičen. Existují lepší způsoby, jak se dostat do formy. A můžete si při tom užívat krásného jarního počasí.

Parkour Foto:
Zdroj: Thinkstock
Parkour

Ne, opravdu nemusíte jezdit na koni. Parkour je venkovní sport, při kterém se sportovci musí dostat z bodu A do bodu B a po cestě překonávají překážky v prostředí – větve, kameny, zábradlí, betonové zídky. Možná vám lidé skákající přes zábradlí, lezoucí po stěnách budov a klouzající se po sochách mohou připadat směšní, ale viděli jste někoho z nich, kdo by byl z formy? Naopak, mají krásně vysportované postavičky a vyrýsovaný každý sval.

 

Parkour je totiž skvělý způsob, jak spálit kalorie (za hodinu jich spálíte 600 a 900). Buduje svalovou hmotu a zvyšuje vytrvalost. Pokud se ale rozhodnete parkour vyzkoušet, najdetě si lektora – abyste třeba z prvního tréninku neodcházeli se zlomeným zápěstím, protože jste spadli ze schodů.

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama