reklama

Denní horoskop dle luny pro 20. březen

Věštba na pondělí Foto:
Věštba na pondělí
Foto: thinkstock.com

Dnes je vhodné je nahlížet do budoucnosti a meditovat. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě, i ostatním. Vyhneme se negativním lidem, aby nepokazili pozitivní vibrace tohoto dne. Učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré, a co nám neslouží.

symbol Ganéša

Luna ve Střelci -ubývá

Dny, plné aktivity, setkávání, výměny informací a názorů. Vyjdeme si s přáteli do společnosti.

Zvýšená energie přináší více nervozity a stresu. Koncentrujeme se na jeden cíl a příliš nezatěžujeme tělo, háklivé jsou především naše stehna a také žíly. Doporučuje se začít s odtučňovací kúrou. Vhodné jsou návštěvy zubaře, uvolňující, relaxační masáže, odstraňování bradavic.

Ve stravě můžeme i hřešit, Luna je ve své ubývající fázi, proto si bez výčitek dáme své oblíbené jídlo ale spíše na oběd. Večer dáme přednost luštěninám nebo lehčím zeleninovým pokrmům.dáme přednost zelenině a plodům. Skvělé jsou cukety, lilek, papriky, uvaříme si zeleninové lečo. Pijeme zeleninové nebo ovoce šťávy, které můžeme zředit vodou.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holení a stehenních kostí.

Barvy černá v kombinaci se stříbrnou. Z kamenů můžeme vybrat hematit nebo lávu. Prohřeje nás vůně hřebíčku nebo bergamotu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama