Celebrity

24. ledna 2023 13:53

Josef Šťastna

Hanychová chce jiného prezidenta než Soukup. Agáta řekla, proč je volby nerozhádají

Prezidentská kampaň je velmi vyhrocená a názor na Petra Pavla (61) a Andreje Babiše (68) štěpí společnost i rodiny. Také Agáta Hanychová (37) a její partner Jaromír Soukup (53) se neshodnou v tom, koho chtějí vidět v prezidentském křesle. Do krve se ale rozhodně nehádají. Jak to dělají?

Duel mezi Andrejem Babišem a Petrem Pavlem má strhující grády a část veřejnosti nabyla dojmu, že jde o fatální rozhodnutí, které ovlivní život v Česku na desítky let dopředu. Někteří lidé jako by zapomněli, že prezident se volí na pouhých pět let a ve srovnání s premiérem má vlastně nulové kompetence.

Přesto už několik týdnů je společnost polarizovaná na dvě skupiny, které spolu nechtějí či ani nemohou mluvit. Přímá prezidentská volba vyhloubila velké jizvy i v rodinách, často se hádají děti a rodiče, koho bude lepší ve druhém kole podpořit.

Agáta Hanychová má radost, jak to u ní doma funguje

Zná to také Agáta Hanychová. Ta v prvním kole podpořila Andreje Babiše, zatímco její matka Veronika Žilková vyjádřila veřejně podporu Danuši Nerudové. Agáta nemá shodný názor ani s partnerem, Jaromír Soukup mezi fanoušky Babiše nepatří. Přesto se zdá, že rodina Agáty Hanychové dokáže složitou situaci snášet racionálně. Nezdá se, že by mezi jejími členy panovala nenávistná atmosféra.

„U nás je demokracie a myslím si, že demokracie by měla být ve všech rodinách. Každý by měl cítit, že druzí mají právo na svobodnou volbu. Tak to u nás v rodině funguje, u nás kvůli volbám hádky nevznikají,“ vysvětila Agáta Hanychová pro Prima Ženy, jak to u ní doma chodí. Zároveň ale dodala, že kvůli volbám nemají tichou domácnost, že se nebojí mluvit o politice.

„O volbách si dost povídáme, každý obhajuje svého kandidáta, někdy je to i zábavné, ale určitě se u toho nehádáme, vše probíhá v klidu. Myslím si, že v rodinách jsou větší problémy, které by se měly řešit, než je volba prezidenta,“ dodala pro Prima Ženy partnerka Jaromíra Soukupa.

PODÍVEJTE SE NA VELKÉ SROVNÁNÍ MONIKY BABIŠOVÉ A EVY PAVLOVÉ. NAŠLI JSME HODNĚ ZAJÍMAVÉ FOTKY!

Kdo podporuje Pavla? Kdo dá hlas Babišovi?

Podporovat Petra Pavla je mezi celebritami trend. Veřejně se k němu přihlásila například hvězda seriálu Černé vdovy Jitka Čvančarová. Za generála ve výslužbě se postavili také Zlata Adamovská, Patricie Pagáčová, Sára Affašová, Radek Banga či Petr Čtvrtníček. Ostře proti Babišovi vystupují například Tamara Klusová, Eva Holubová či Jan Hřebejk.

Také šéf hnutí ANO Andrej Babiš má ale své příznivce. Opakovaně mu svou přízeň projevili Roman Skamene či Ivan Vyskočil. Babišovi budou držet palce také Jaroslava Obermaierová, Karel Vágner a Petr Hannig.

Superduel prezidentských kandidátů Andreje Babiše a Petra Pavla můžete sledovat ve středu od 20:15 na Primě a CNN Prima NEWS.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.