zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Partnerství prince Harryho s Meghan Markle v 10 bodech podle astrologie

Princ Harry a Meghan Markle
Autor: profimedia.cz Princ Harry a Meghan Markle
cernanm , Vydáno: 17.05.2018
Událost, na kterou se upínají zraky celého světa. Princ Harry si bere američanku Meghan Markle. Svatba to bude jistě velkolepá. Ale jaké bude jejich manželství? Vydrží jim láska? Budou šťastní nebo je čekají komplikace? Zeptali jsme se astroložky!

reklama

1) Princ Harry vnímá Meghan jako svou životní partnerku, budou si pěstovat partnerství. Důvod: Její Slunce ve Lvu spadá do jeho sedmého domu, což je dům partnerství.

2) Princ Harry vnímá Meghan jako velmi přitažlivou, dráždivě krásnou a osudovou ženu. Důvod: její Luna spadá do jeho 8. domu a sahá mu na podvědomá témata, ke kterým jsme přitahováni a nevíme proč. Kdokoliv nám svými důležitými prvky z horoskopu sahá na 8. dům, tak se nám dostává pod kůži.

3) Mezi nimi je velká láska. Spojila je láska. Důvod: její Pluto se dotýká jeho Venuše. Vášeň, touha (Pluto) se dotkla jeho lásky (Venuše). Její Venuše (láska) spadá do jeho 8. domu (dům Pluta).

4) Princ Harry si láskou s Meghan léčí ztrátu mámy, své obavy a strachy. Důvod: její Luna spadá do jeho 8. domu. Téma matky, mateřství (Luna)v jeho nevědomém domě (8. dům).

5) Mezi nimi je základní emoční soulad. Důvod: Ona má panenskou Venuši (láska) a na lásku si vybrala kluka narozeného ve znamení Panny. On má Venuši ve Vahách a vybral si na ni holku s Lunou ve Vahách.

6) Meghan prince Harryho činí svobodnějším, ale ohrožuje jeho domov. Důvod: její Uran (svoboda, originalita, nezávislost) jemu spadá do 10. domu (naše směřování), ale dělá opozici (napětí) na jeho Lunu (domov)

7) Ve svém partnerství budou narážet na to konzervativní, tradiční, co je v Harrym. Důvod: její Slunce (osobnost) tvoří kvadraturu na jeho Saturn (povinnosti, tradice).

8) Měli by si pěstovat originalitu, jiskřivost, vtipnost, to jiné, co v nich je a co je tak přitahuje. Důvod: Dobře aspektovaný jeho i její Uran (nezávislost, originalita).

9) Meghan Harryho rozčiluje, dráždí, vytáčí někdy až doběla. A taky je Meghan někdy pěkná semetrika. Důvod: Její Venuše (láska) naráží na jeho Uran. A její Uran je v jeho 10. domě.

10) Mohlo by to celé dobře dopadnout. Důvod: Její Venuše (láska) je krásně aspektovaná na jeho osy v horoskopu. Konec dobrý, všechno dobré. Všechny strasti lze láskou překonat.

A jeden fakt navíc, do manželství veledůležitý: podle partnerského horoskopu jim výborně funguje sex!

Pokud chcete být živě na královské svatbě, sledujte naše on-line vysílání v sobotu od 10 do 16 hodin na www.iprima.cz/kralovskasvatba

Přečtěte si také:

 

Meghan Markle po svatbě

Meghan Markle po svatbě: Co se v jejím životě hodně změní?

Dvě královské svatby: Diana a Charles, Kate a William

Meghan se vdává! Pamatujete ještě, v jakých šatech zářily princezna Diana a vévodkyně Kate?

Královská svatba Harryho a Meghan

Královská svatba prince Harryho a Meghan: Kdo známý na ni přijede

 

autor: Jiřina Köppelová

reklama

Související témata: svatba , princ Harry , astrologie , Meghan Markle , partnerský horoskop , královská svatba , astročlánky

reklama

Přečtěte si také

reklama