Velká věštba na březen pro Kozorohy

Co čeká Kozorohy v prvním jarním měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na březen, kterou pro Kozorohy z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na březen vychází Šestka pohárů, což je taková zamyšlená a nostalgická karta. V březnu tedy nejspíš budete mít tendenci být zasnění a trochu mimo realitu všedního dne. Budete přemýšlet o tom, co bylo, bude nebo by mohlo být. Realita si vás ale nakonec stejně přitáhne zpátky.

Co říkají mariášové karty?

Začátkem března vás čekají drobné mrzutosti kolem úředních záležitostí. Nebo vám možná něco jen nebude fungovat na počítači a než na to přijdete, budete se trochu rozčilovat. Nic horšího by se vám nemělo dít a konec první dekády by měl být už šťastný.

Během druhé dekády si hlídejte své zdraví a to, abyste nepropadali splínům. Možná se na chvilku budete potřebovat stáhnout do své ulity, pak ale zase bude vše v pořádku a vy budete dávat sílu a energii lidem kolem sebe.

Ve třetí březnové dekádě budete mít nápady, jak zvýšit svůj rozpočet, zvelebit své bydlení a něco udělat lépe než ostatní. I na poli lásky se vám bude dařit a získáte uznání.

Tip kartářky na březen: Když budete chtít, aby se vám dařilo, rozprašte kolem svého domu nebo kanceláře pár špetek mleté skořice a ona vám bude přitahovat hojnost, radost a štěstí.

Vaše runa na březen: Fehu

Fehu představuje hojnost a sílu, mentální i fyzickou. Přitahuje bohatství, ale jenom tehdy, když je využívaná rozumně a s mírou.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)

Další věštby na březen najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.