Bouřlivé sny Honzy Dědka se zhmotnily ve znělce. Komparz v ní dělají jen slavní

Nová znělka pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Jan Saudek, Gabriela Soukalová, Jiří Strach, Marek Taclík, Anna Kameníková, Michal Suchánek nebo Sandra Pogodová. To je jen zlomek jmen slavných, kteří si našli čas na natočení nové znělky talkshow Honzy Dědka. Pracovali na ní v noci, zadarmo a zastavili dopravu!

Talkshow 7 pádů Honzy Dědka roste nejen ve sledovanosti. Z původně komorní internetové talkshow se během dvou let jejího vysílání na Primě stal populární prime-time pořad, v němž Honzu Dědka rádi navštěvují nejvýraznější osobnosti Česka, ale i slavní zahraniční hosté. A malé pódium už začalo být těsné, a proto se Honza Dědek se svými 7 pády stěhuje do nového a jeho pořad dostane i novou znělku.

Přesun z Malostranské besedy, kde Honza Dědek vedl svoji talkshow 7 pádů devět let, do Švandova divadla si vyžádalo moderátorovo velké přání. „Rád bych měl v pořadu živou kapelu,“ vyslovil svůj sen moderátor a hudební publicista Honza Dědek.

Honza Dědek nesnáší loučí, ale...

„Nerad věci měním, jsem věrný člověk a Malostranská beseda pro mě vždycky byla, je a bude srdeční záležitostí. Má pro mě neuvěřitelného genia loci, začínali tady Cimrmani a já sám jsem tu zažil to, co už nikde jinde nezažiju. V 90. letech jsem sem chodil i několikrát týdně na nejrůznější koncerty Vladimíra Mišíka a Ivana Hlase. A nezřídka jsme pak z Besedy vítali nový den. Nesnáším loučení, ale nová dekorace a kapely, které bych rád do své talkshow pravidelně zval, potřebují více místa. Nestěhujeme se však daleko, budeme jen o kousek dál ve Švandově divadle,“ vysvětlil důvod změny Honza Dědek.

Nové bude nejen místo natáčení, ale i znělka, která vznikla v režii Ondřeje Urbance a produkci Karla Vaňka z ManaWorld a ve které se objeví řada populárních osobností jako Jan Saudek, Gabriela Soukalová, Jiří Strach, Marek Taclík, Anna Kameníková, Michal Suchánek, Robert Jašków, Tomáš Měcháček, Karel Zima, Jitka Ježková, Sandra Pogodová, Sára Rychlíková, Jana Bernášková, Valentýna Bečková nebo Spejbl s Hurvínkem.

Znělka připomíná moderátorův sen, v němž se realita mísí s nesmyslem. „Přijíždím ke Švandovu divadlu jako řidič tramvaje, za pět minut začíná natáčení a najednou všechno a všichni kolem mě zamrzají. Vystupuji z tramvaje, vidím frontu lidí u pokladny, za kterou sedí Jitka Ježková, dělám si selfíčko s Valentýnkou Bečkovou, kabát odkládám u šatnářky Sandry Pogodové, stavím se na baru, kde si na chlebíčku pochutnává Sára Rychlíková s Bobem Jaškówem, vedle někoho fotografuje Jan Saudek a před ním u stolu sedí nad novým scénářem Michal Suchánek. Za barem je Anička Kameníková a jídlo roznáší Marek Taclík.

Příběh vysněné znělky

Do toho úplně nesmyslně přichází v běžeckém Gábina Soukalová, mám vstupenku na vlastní představení, tu mi trhá Karel Zima a Tomáš Měcháček nabízí víno, které dávám ho na stůl Jirkovi Strachovi a Janě Bernáškové. Přicházím do šatny, kde maskují Spejbla s Hurvínkem, dostávám scénář a vcházím na jeviště, kde je všechno zamrzlé včetně kapely. Spouštím tlačítko a v ten okamžik všechno rozmrzne. Kapela začíná hrát znělku a začínáme,“ popisuje příběh vysněné znělky Honza Dědek.

„Jsou to lidi, kteří pořadem za těch jedenáct let prošli. Obvolal jsem je, jestli by byli tak hodní a objevili se ve znělce. Všichni to udělali za lahev vína. Dodnes jsem z toho ve velmi příjemném šoku. Nečekal jsem, že když zavolám den dopředu, jestli nemají čas a chuť si zahrát ve znělce, přijdou. Marek Taclík měl už program, přesto přišel, Tomáš Měcháček měl v ten den premiéru na Hradě, a i tak odpoledne přišel,“ dodává Honza Dědek. V dalších komparzních rolích se objevili moderátorovi přátelé i rodina.

Natáčení nové znělky 7 pádů Honzy Dědka zabralo jeden celý den. „Skončili jsme ve dvě v noci. Na noční natáčení jsme měli pronajatou noční tramvaj. Když ji řidič přivezl, řekl jenom: Máte jedenáct minut a čtyřicet sekund. Pak přijede další tramvaj a musíte odjet. Po prvním záběru nám zbývaly dvě minuty. Navíc začalo hodně pršet. To se fakt točilo ve velkém adrenalinu,“ popisuje zážitky z natáčení Honza Dědek.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.