Celebrity

31. prosince 2021 05:34

Žaneta Dernerová

Když schází talent aneb umění, které zvládnete také. Které vystoupení vás rozesměje víc?

Vtipná vystoupení z Talentu

Talentové soutěže jsou plné nejen výjimečně nadaných zpěváků, tanečníků, artistu a dalších umělců, ale často se hlásí i ti, kteří do vínku žádný jedinečný talent nedostali. Ať už je to jejich záměr, či nikoli, často se jim povede porotu i publikum rozesmát až k slzám. Pojďme si připomenout představení, která pobavila a jež zvládnete stoprocentně i vy.

I letošní ročník show Česko Slovensko má talent byl nadupaný skvělými tanečníky a jejich báječnými vystoupeními. Koneckonců, soutěž vyhrála právě taneční skupina Diamonds, která uchvátila zpracováním tragické události v Lidicích. Navíc je to v již deváté řadě talentové show teprve druhý vítěz pocházející z České republiky.

Ne každý ale své taneční umění ovládá tak skvěle jako právě Diamonds. Do soutěže se přihlásilo mnoho tanečnic, které přišly předvést umění orientálních tanců. Ať už byla tato představení doplněna třeba o zbraně nebo o speciální moderní fúze, moc úspěšná nebyla. Vzít si totiž charakteristické oblečení s penízky, třepat tělem a přitom házet hlavou a točit ohonem, dokáže leckterá z nás.

Stejně tak by asi každý uměl publikum rozesmát jako růžový zajíc Fufo, který to na pódiu roztočil s moderátorem soutěže Davidem Gránským.

Cena Zlatý Pátrovič udělala nejednomu soutěžícímu radost

Někteří účastníci talentové show přišli sice zpívat, ale byly to právě jejich taneční kreace, jimiž vystoupení doplnili, které zaujaly více a všechny přítomné skvěle pobavily. Právě v kategorii zpěváků byla skupina soutěžících, kteří ač zlato v hrdle rozhodně nemají, jsou si svým výkonem stoprocentně jisti a navzdory negativnímu hodnocení poroty si za ním stojí. Ti pak obdrželi od Jakuba Prachaře speciální sošku Zlatý Pátrovič, jež je pojmenována po již legendárním Jozefu Pátroviči.

Jednou ze spokojených novopečených majitelek této ceny byla například kadeřnice Mária Sabadínová. Ta i přes zamítavé čtyři červené křížky svou šanci nehodlala vzdát a s beraní zarputilostí zkusila své štěstí hned dvakrát.

Výstřední Ingrid a výbuchy smíchu

To výstřední Ingrid, která neváhala svého manžela označit za opilého gadža, o Zlatého Pátroviče nestála. Do historie soutěže se ale nesmazatelně zapsala. K samotnému vystoupení, které měla připravené, totiž vůbec nedošlo. Přesto do dalšího kola postoupila. Svými názory, spontánností a historkami ze života totiž všechny přítomné dostala a postarala se o nekonečné výbuchy smíchu.

Jakub Prachař členem dua připomínajícího Pata a Mata

Kromě tanečníků, zpěváků a dalších umělců se přihlásili i tací, kteří chtěli ohromit svým hereckým talentem. Některým se to povedlo, jiní už tak úspěšní nebyli. Přesto se ale díky nim publikum od plic zasmálo. Dvojici, která připomínala večerníčkového Pata a Mata, vytvořil s jednou takovou soutěžící Jakub Prachař.

Nicméně byla i vystoupení, u nichž je naopak téměř jisté, že by je nezvládnul skoro nikdo. S jedním takovým porotu šokoval třeba Papi Flex, který si dovede vykloubit snad všechny části těla. „Já jsem to vystoupení pojmenoval tak, že se člověk na sebe podívá ze všech stran. To se málokomu povede,“ hodnotil Papiho, který se s touto výjimečnou schopností už narodil, porotce Jakub Prachař. Na ta nejlepší, nejvtipnější i nejbizarnější vystoupení se podívejte ve speciálním dílu talentové show Česko Slovensko má Silvestra v pátek od 22:30 na Primě.