Česká Miss se mění v reality show. Nový koncept soutěže krásy přináší něco zcela nového

Hledá se Miss (1) - upoutávka

Na Prima SHOW přichází opravdová revoluce v hledání královny krásy. Hledá se Miss je název nové show – soutěže krásy Česká Miss Essens, která přinese něco, co tu doposud nebylo. Diváci se mohou těšit na velmi pestrou reality show, kde dívky budou muset opravdu zabrat, aby si zajistily úspěch a postup do samotného finále, kde jedna z nich získá vysněný titul Česká Miss Universe.

Celkem osm epizod umožní divákům sledovat cestu finalistek za uskutečněním životního snu. Od castingových kol až po galavečer. Z 8 952 dívek jen dvanáct postoupí do Velkého finále. Hledá se Miss startuje na Prima SHOW už v sobotu 15. října od 20:10.

Diváci budou mít možnost dívky pečlivě poznat

Epizody postupně provedou diváky cestou soutěžících za snem stát se novou královnou krásy, která bude zvolena v závěrečném živém přenosu na televizi Prima dne 11. 12. 2022. První díl z předtočených epizod bude sestávat z krátkých pohovorů s účastnicemi castingových kol. Z přihlášených soutěžících bude vybráno 50 semifinalistek, které se ve druhém díle budou ucházet o postup do TOP 20.

Tyto dívky se okamžitě po ukončení semifinálového kola odeberou na překrásný Hraniční zámeček, kde je bude čekat celkem šest výzev, které je dovedou až do samotného finále. V průběhu osmi dílů budou vybrány před samotným Velkým finále dvě dívky, které budou reprezentovat pro letošní rok Českou republiku na světových soutěžích Miss Universe a Miss Earth.

Hvězdná porota

Součástí každé soutěže krásy bývá i porota. Ani v tomto případě tomu není jinak. Ve zbrusu nové reality show se představí hvězdní porotci, kde nebude o známé tváře nouze. „Upřímně, je to pro mne nová role a musím říct, že vybírání dívek je opravdu velmi náročné, protože jich je hodně a vybrat správně je oříšek. Naštěstí jsme na to celkem čtyři, takže myslím, že společně to zvládneme. Mám radost, že tato podoba Miss je jiným a novým formátem. Míchá se s prvky modelingu, a proto si mě také přizvali, že k tomu budu mít co říct i díky své kariéře,“ říká porotkyně a topmodelka Pavlína Němcová.

Druhou porotkyní je rovněž modelka Andrea Bezděková. „Já s dívkami neuvěřitelně soucítím, protože se mi samozřejmě vybavují moje zážitky. Mně se líbí, že kolikrát ty holky ani nevědí, jak moc jsou krásné, a my jim jejich sebevědomí můžeme zvednout. Zároveň mám pocit, že právě to, že se tato show chce vymanit ze všech soutěží krásy, které tady jsou, je moc dobře. A já doufám, že právě tato soutěž bude jedničkou,“ prozradila Andrea Bezděková, která v minulosti právě soutěž krásy vyhrála.

V porotě nebudou chybět ani pánové

Dvě krásné porotkyně doplní majitel modelingové agentury Pure Model Management a autor nového konceptu soutěže krásy Roman Holárek. „Na přípravě tohoto konceptu jsem pracoval s týmem téměř rok a myslím, že se nám to podařilo. Věřím, že této soutěži jsme schopni navrátit její prestiž a vymanit se z kontroverzností z minulosti. Česká republika potřebuje zažít revoluci soutěže krásy a ta právě přichází. Tato soutěž bude každoročně objevovat nejkrásnější dívky z ČR, kterým naše agentura Pure Model již od začátku poskytne management, což u podobných soutěží krásy neexistuje. Jednoduše chceme objevovat a budovat úspěšné tváře jak pro český, tak i světový modeling, influencing, ale i showbyznys.

Čtvrtým z porotců je Michal Kovář, majitel firmy Essens. „Vybrat krásné dívky je relativně jednoduché, ale vybrat správně dívky do dalších kol, to tak jednoduché není. Zjistil jsem, že mám častokrát úplně jiný názor než ostatní porotci, kteří jsou z branže,“ prozradil druhý muž v porotě. V roli moderátora se představí známý a oblíbený herec Tomáš Měcháček.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.