Denisa Nesvačilová poprvé od svatby Kolečka promluvila. Smutek a zklamání zahání prací

Vždycky, když už to vypadá, že trojúhelník Petr Kolečko (38), Aneta Vignerová (35) a Denisa Nesvačilová (31) definitivně své vztahové půtky vyřeší, přijde další šok. Známý scénárista další takový připravil tento týden, kdy se tajně oženil s matkou svého dítěte Anetou Vignerovou. Denisa Nesvačilová nyní poprvé od sňatku milence promluvila. Je už opravdu definitivní konec?

Po předchozích zkušenostech je zřejmě na místě věřit, že vztahové turbulence Petra Kolečka stále nejsou u svého definitivního konce. Zvlášť když blízky zdroj Denisy prozradil, že již den po svatbě měl být Kolečko opět s ní namísto své manželky Anety. Herečka nyní poprvé od tajné svatby veřejně promluvila a padlo dokonce i slovo „kolečko“, jen v trochu v jiném smyslu, než bychom čekali.

„Myslím, že jsem docela často obsazovaná nejen v Divadle Radka Brzobohatého, ale i jinde, protože se o mně celkově ví, že jsem profesionálka a svoje soukromí si netahám do práce,“ pochlubila se pro Super.cz Denisa Nesvačilová ohledně své aktuální pracovní vytíženosti. „Nezatěžuji kolegy, když mám nějaké svoje osobní řešení. Umím se na práci absolutně koncentrovat,“ naznačila herečka, že aktuální zklamání a smutek ze svatby svého dosavadního partnera úspěšně léčí právě prací.

Pracovní vytížení, kdy se kromě hraní ve zmíněném divadle věnuje také dabingu i přípravě nového filmu, o němž zatím nesmí mluvit, ji tak nyní absolutně zaměstnává. „Mám rozhozený režim. Teplé obědy ani večeře nestíhám. Když večer přijdu domů, už se mi nechce jíst, natož vařit. Je to spíš na nějaké kolečko šunky, sýru nebo ovoce,“ poznamenala Nesvačilová.

Přiznat, že slovo „kolečko“ použila schválně, aby si do scénáristy, a možná i jeho novomanželky, rýpla, však odmítla a celou věc ihned zahrála do ztracena. „Dá se to, cítím se fajn. Teď jsem v divadle a tady se cítím vždycky dobře,“ odpověděla Denisa na dotaz, jak je na tom nyní psychicky. Vzápětí však dodala, že svůj aktuální soukromý život rozhodně řešit nemíní. Existuje však nemalá šance, že celý milostný trojúhelník, jehož je součástí, stále není zcela u konce a ještě o něm uslyšíme.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.