Dojemné loučení Sid a Adama. Nechybí slzy ani příslib brzkého návratu

ZOO (76) – Sbalte se a letíte

Cesta do Amazonie se nad zamilovanou dvojicí už nějaký čas vznáší jako Damoklův meč. Už si skoro balili kufry společně, když jim odjezd do exotiky překazily zdravotní problémy půvabné ošetřovatelky. Několikrát už Haďák pomalu stál ve dveřích a loučil se, nakonec mu plány vždy něco překazilo. Tentokrát je to však definitivní a Adam odlétá do amazonského pralesa. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Rodina Novotných pomůže Adamovi sehnat letenky do Amazonie, protože jak se zdá, cesta tam je téměř nemožná. Jenže Alice spolu se Sidonií využijí své kontakty a postavení a soukromá letenka je na světě. Už stačí jen rychle sbalit tašku a rozloučit se se svou velkou láskou Michaelou Pecháčkovou coby Sid.

Letiště nedaleko Dvora Králové tak zažilo romantiku jako hrom. „Z pohledu Sid mi to přišlo hodně dojemné. Přece jen jí odjíždí láska až do Amazonie, neví, kdy se vrátí, a má strach, aby se mu nic nestalo,“ prozradila Michaela Pecháčková v okamžiku, kdy kolega Šimon Bilina nasedl do letadla.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

„Je to pro mě jako Míšu asi stejně dojemné jako pro Sid. Možná bych brečela ještě víc. Přece jen – když ti ten druhý odjíždí a nevíš, kdy se vrátí… K tomu strach, aby se něco nestalo… Ale jsem ráda, že jsem nemusela tolik brečet. Plakala jsem za pomoci slziček, ale pár jsem tam měla i svých. Dala jsem do toho emoce,“ usmívala se už herečka, protože věděla, že jakmile její kolega dosedne, je řada na ní. „To víte, že jsem si let nenechala ujít a hned jsem nasedla. Bylo to skvělé!“ radovala se představitelka bohaté dědičky sklářského impéria.

Šimon Bilina se na čas loučí se ZOO

Kvůli odletu Adam na pár týdnů ze seriálu zmizí, ale rozhodně nezmizel Šimon ze života Michaely. „Se Šimonem jsme v kontaktu pořád. Psali jsme si, viděli jsme se – a nejen na autogramiádách pro fanoušky seriálu ZOO,“ svěřila se seriálová Sid, která se svým milým do Amazonie nemůže kvůli závažným zdravotním problémům. Jejich dojemné loučení uvidíme v dalším díle už v úterý večer na Primě.

A jak se bude dařit Sid, když bude bez Adama? „Bude smutná, bude se bát, bude se ale i smát,“ přiznala Pecháčková a naznačila, že občas za to bude moci také nový fotograf Filip Janda v podání Tomáše Kluse, který se stane Haďákovým sokem v lásce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.