Haďák je paroháč. Zoologickou zahradou se šíří fámy o nevěře Sid s Filipem

ZOO (99) – Sid chodí s Haďákem i Filipem

Šimona Bilinu (27) má coby seriálového Adama podvádět jeho přítelkyně v podání Michaely Pecháčkové (19). Alespoň takové zvěsti se šíří zoologickou zahradou jako lavina. Jak na fámy o údajné nevěře Sid zareaguje? Uvěří, že mu s Filipem nasazují parohy? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Sylva Machyánová stále nemůže překousnout, že dostala od Filipa kopačky. Je přesvědčená, že za odmítnutím stojí Sid, která podle ní chodí jak s ním, tak s Haďákem. Na dlouhovlasou ošetřovatelku má Sylva spadeno už od doby, kdy se kvůli chybě Novotných stal ředitelem zoo Albert a zaměstnanci přišli o kýžené odměny. Z konce vztahu s bývalým olympionikem a ženským idolem viní právě ji a domněnky o jejich údajném milostném románku s chutí rozšiřuje.

„Určitě chodí s oběma,“ podělí se o svou teorii v kantýně. Pepík jí oponuje, že by přece Sid něco takového nemohla utajit. „Filip to samozřejmě ví. Ten nasazuje Adamovi parohy. To jenom Adam nic netuší,“ fabuluje dál Sylva. Rádoby důkaz jim nechtěně předloží sám domnělý milenecký pár. Filip se k Sid přitočí, šeptá jí něco do ouška a zve na oběd.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Informace o jejich rande se vzápětí dostane k Haďákovi. „Nevšiml sis náhodou, jestli byla Anička na obědě?“ ptá se Adam kolegy. Jeho odpověď ho více než zarazí. „To by ses měl asi zeptat Filipa Jandy, ten za ní pálí. A jí to zas tak nevadí,“ šokuje ho Smola v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit ve čtvrtek večer na Primě. Přestože to Haďák smete ze stolu s komentářem, že nechápe, kam chodí na podobné výmysly, není to naposled, co o nevěře Sid uslyší.

Čtete také: Diváci se dočkali! Eva Burešová se vrací do oblíbeného seriálu jako milovaná Viky

V infocentru totiž zaslechne Sylvu, jak se znovu rozohňuje nad bezcharakterností Anči. „Já fakt nechápu, co má ta holka za svědomí, že Adama takhle tahá za nos,“ rozčiluje se. „Všichni to tady vědí, že mu Anča s Filipem nasazují parohy,“ pronese nahlas, aniž by tušila, že právě přichází Haďák. Sylva se však nežinýruje a klidně mu do očí zopakuje, co si myslí. Je vztah Sid a Adama v ohrožení? Uvěří ošetřovatel plazů pomluvám?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.