Celebrity

6. března 2023 18:00

Tomáš Durčák

Harry a Meghan opět šokují. Placená online terapie a arogance vůči královské rodině

Promluvila žena, s níž princ Harry přišel o panictví

Když tehdy ještě vévoda a vévodkyně ze Sussexu opouštěli na začátku roku 2018 Británii i nejbližší královskou rodinu, byl jeden z jejich hlavních argumentů poměrně jasný: Chceme jako rodina žít normální život v soukromí. Jejich chování zahrnující šokující interview, vše odhalující knihy nebo dokumenty, z nichž jim plynou horentní sumy, však naznačuje pravý opak. Tedy že se pár spíš všemožně snaží zůstat středem pozornosti. A Harry a Meghan nezklamali ani nyní.

Poté, co se pár představil ve svém dokumentu a Harry následně zahájil druhou salvu svou knihou plnou šokujících odhalení, zdá se, že řada dodnes mlčících lidí z jejich okolí se rovněž rozhodla odložit rukavice. Životopisec britské královské rodiny Tom Quinn v nové knize popsal rozhovor s jedním z poddaných, který si údajně na Meghan stále velmi dobře vzpomíná.

Čtěte také: William mě napadl, tvrdí princ Harry v nové knize. Incident vyvolala hádka kvůli Meghan

„Řekl bych, že v celé dosavadní historii se nenašel nikdo, jehož představy o tom, co se stane, až vstoupí do královské rodiny, byly od reality tak drasticky vzdálené,“ citoval tento zdroj deník Daily Mail. „Byla globální superstar, ale najednou jí někdo říkal, co může a nemůže dělat, co může a nesmí říkat. Nesnášela to,“ prozradil autorovi nové knihy anonym z nitra královského služebnictva.

O údajné aroganci Meghan vůči všem okolo už bylo napsáno mnohé. Toto svědectví, stejně jako výpověď dalších svědků pro novou knihu, více méně jen dosavadní domněnky potvrzují. Meghan podle nich nesmírně vadilo, že jakožto princezna není středem pozornosti a vše se netočí kolem ní. Velmi těžce prý také nesla svůj status „služebníka obyčejných lidí“, který se příliš neztotožňoval s její touhou být vnímána jako hvězda.

Nesnášel vše woke, miloval nekorektní humor

Další velkou skupinu vypovídajících v posledních letech představují lidé, již prince Harryho znali ještě předtím, než potkal Meghan. Ti se často shodují, že jeho nynější chování nepoznávají a nekoresponduje s tím, jak ho znali dříve. Jeho první milenka dokonce v otevřeném interview nedávno přiznala, že si princ oproti ní rozhodně „pohoršil“.

Čtěte také: 3 šokující informace, které o zákulisí monarchie odhalila kniha prince Harryho

Královský životopisec Tom Quinn se zaměřil i na tyto osoby a v jeho knize nechybí ani jejich šokující zpovědi – tedy jak pro koho. „Býval vtipný, trochu cynický a vždy s ním byla sranda, protože stejně jako my ostatní miloval vtípky, které už byste dneska asi veřejně říkat nemohli,“ prozradil dle webu Newsweek jeden z Harryho spolužáků na britské chlapecké internátní škole Eton.

„Nikdy jsem ho neslyšel mluvit o globálním oteplování. Byl to takový ten hodný, ale jednodušší týpek, který si rád zašel na pár piv s přáteli z armády nebo z Etonu, měl rád střelbu, chytání ryb a jinak nijak extra nevybočoval z řady,“ popsal Harryho dřívější náturu spolužák. Nutno podotknout, že s dnešním Harryho silným příklonem k woke kultuře a všemu s ní spojenému tento popis mnoho společného nemá.

Harryho online terapie za peníze

Otázkou nicméně je, jak moc upřímný vlastně Harry i Meghan vůči veřejnosti jsou. Vraťme se na začátek – k jejich tvrzení, že z Harryho domova do USA odešli hlavně kvůli soukromí a také proto, aby mohli vést normální rodinný život. Jeden by řekl, že chcete-li si chránit soukromí, to poslední, k čemu se odhodláte, je vysílat pro celý svět online rozhovory s terapeutem.

Čtěte také: Partnerství prince Harryho s Meghan v 10 bodech podle hvězd. Láska, která spojuje i ničí

Jenže právě k tomu se nyní princ Harry odhodlal. Rozhodl se absolvovat sezení s Gaborem Matém, odborníkem na prožitá traumata, jemuž se svěřoval s těmi svými. To ale není všechno, kdokoli z veřejnosti mohl toto sezení sledovat živě. Mělo to jediný háček, Harry od zájemců za přístup ke streamu vybíral 33 dolarů, tedy zhruba 730 Kč. „Doufám, že proměním svou vlastní bolest v nějaký smysl, takže pokud sdílení mé zkušenosti přinese pozitivní změnu v něčím životě, nenapadá mě nic přínosnějšího než tohle,“ okomentoval Harry svůj záměr požadovat za vysílání své terapie vstupné.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.