Celebrity

27. září 2023 16:45

David Laštovka

Ivana Chýlková řeší spory s Janem Krausem vtipem. Jeho nemanželského syna přijala vřele

7 pádů Honzy Dědka (7) - Ivana Chýlková

Ivana Chýlková, která slaví 60. narozeniny, dokazuje, že věk je pouze číslo. Stále šarmantní herečka v životě prožila dvě lásky. V obou případech se jednalo o herce, kteří však byli povahou naprosto rozdílní. Prvním byl charismatický a zároveň uzavřenější Karel Roden, druhým neustále vtipný Jan Kraus.

První velkou lásku poznala Ivana Chýlková na studiích na DAMU, když se dala dohromady se spolužákem Karlem Rodenem, s nímž vytvořila sympatický pár. Jejich ročník byl vůbec plný budoucích hereckých hvězd. Do třídy, kterou vedl Jan Přeučil s Reginou Rázlovou, s nimi chodila například Eva Holubová, Vilma Cibulková, Veronika Žilková nebo Jitka Asterová.

Mohlo by se zdát, že vytvořili skvělou partu pořádající bouřlivé mejdany, opak byl ovšem pravdou. Jak se v rozhovoru pro týdeník Instinkt zmínil Karel Roden, hvězdná třída spolu příliš nekamarádila. „Jako ročník jsme byli jednotlivci, nikdy jsme neměli žádnou dobrou partu. Nad sebou i pod sebou jsme měli ročníky, které spolu jezdily na chalupy, náš ročník takhle soudržný nebyl,“ prozradil herec.

Strůjcem milostné rošády byl Jan Kraus

Vztah Ivany Chýlkové a Karla Rodena trval zhruba osm let. Poté došlo k pikantní situaci. S Janem Krausem a jeho manželkou Janou Krausovou si prohodili partnery. Strůjcem této milostné rošády byl Jan Kraus, který se do Ivany zamiloval a ona mu po čase sympatie opětovala. Jak přiznala, dostal ji tím, že nezavřel pusu a byl neuvěřitelně vtipný.

Čtěte také: Nemanželské děti slavných. Dcera Karla Šípa spáchala sebevraždu, Jan Kraus synem pobavil rodinu

Vztah Ivany Chýlkové a Jana Krause působí až idylicky. Rozumí si, mají stejný humor, podobný náhled na život, a když se občas stahují mračna a schyluje se ke konfliktu, vyřeší ho vtipem. Dlouho se mělo za to, že žijí na hromádce. Až s odstupem let přiznali, že se tajně vzali. Utajovaná svatba se konala v roce 2009. Mají spolu dnes už pětadvacetiletého syna Jáchyma, který podědil umělecké geny.

Nečekané překvapení o Vánocích

Šťastné a spokojené soužití v minulosti nenarušila ani zpráva o tom, že má Kraus nemanželského syna Marka, o kterém neměl sebemenší tušení ani sám herec. Zplodil ho ještě za svobodna. Ivana ale vše přijala s pochopením a humorem.

„O Vánocích nám všem přečetl dopis, který mu napsal nějaký kluk, že prý je jeho synem. Náramně jsme se u toho bavili,“ přiblížila Chýlková. Když uviděli jeho fotku, všem bylo jasné, že se o vtip nejedná. Marek byl Krausovou dokonalou kopií. Vše navíc potvrdily následné testy DNA. Od té doby se stal součástí jejich velké rodiny.

Mohlo by vás zajímat: Jan Kraus sbalil obě manželky na humor. Chýlková je vděčná za rodinný klan

Ivana Chýlková, rodačka z Frýdku-Místku, před kamerou debutovala ještě jako studentka DAMU ve filmu Faunovo velmi pozdní odpoledne. Výraznou roli ztvárnila o tři roky později ve snímku Dobré světlo, kde představovala vyzývavou milenku hlavního hrdiny v podání Karla Heřmánka. Následoval film Čas sluhů, v němž si zahrála se svým tehdejším partnerem Karlem Rodenem. Do dějin českého filmu se dále zapsala jako Olga z filmu Díky za každé nové ráno, za kterou byla oceněna Českým lvem. Za roli Marty v seriálu Přítelkyně z domu smutku obdržela Velkou zlatou cenu na televizním festivalu v Cannes.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.