Celebrity

22. července 2022 14:00

Šarlota Chmelařová

Princ George slaví narozeniny. Jeho máma Kate vyfotila na dovolené kouzelný snímek

Vévodkyně Kate každý rok pořizuje narozeninové snímky svých dětí a ani letos tomu nebylo jinak. Nejstarší syn, princ George slaví své 9. narozeniny, a jeho maminka ho zvěčnila na roztomilém portrétu.

Vévodkyně Kate (40) už několikrát dokázala, že má pro fotografii veliký cit. Své děti fotí ráda a každý rok jim nezapomene pořídit památeční snímek na jejich narozeniny. Její fotografie v sobě často mají určitý přesah a ukrývají v sobě nějaký malý dojemný detail.

Například v loni při oslavě osmých narozenin malého George vyfotila na Land Roveru Defender, což bylo oblíbené auto prince Philipa, Georgova pradědečka. Dnes slaví princ George své deváté narozeniny a jeho snímek tentokrát vévodkyně Kate pořídila na začátku tohoto měsíce na pláži během jejich společné dovolené.

Na portrétní fotografii vidíme mladého následovníka trůnu, jak se spokojeně zubí od ucha k uchu. Není divu, školní rok jim skončil a mladý princ si užívá prázdniny se svou rodinou. Štěstí a spokojenost z jeho výrazu přímo srší. „Nová fotka prince George k oslavě jeho devátých narozenin!“ napsala královská rodina k příspěvku na Instagramu. „Všechno nejlepší k narozeninám sladký Georgie! Náš budoucí král je tak krásný a roztomilý. Vypadá tak dospěle,“ rozplývala se jeho maminka v popisku u fotografie.

Stěhování a nástup do nové školy

Snímek vévodkyně Kate pořídila během výletu na pláži v Anglii. Prince George a princeznu Charlotte po prázdninách čekají velké změny. Celá rodina se totiž stěhuje do Adelaide Cottage ve Windsoru, kde budou blíže i královně Alžbětě II. Oba starší sourozenci budou navštěvovat školu v Berkshire. Tam později nastoupí také jejich nejmladší bratr Louis.

Školní rána bývají u královské rodiny hektická sama o sobě. Nejčastěji se při nich totiž princ George a princezna Charlotte přou o to, kterou hudbu si pustí. „Většinu rána se hádá Charlotte s Georgem o to, jaká píseň se bude hrát,“ prozradil v minulosti princ William. Napjatou situaci se prý rodiče rozhodli vyřešit tím, že se musí děti ve výběru písně střídat.

Pro děti tak bude nový školní rok plný změn, poznávaní nových přátel i učitelů, tak doufáme, že se při něm nebudou zbytečně stresovat i výběrem ranní hudby. Princ William uvedl, že u jeho dětí dlouhou dobu vedla píseň od zpěvačky Shakiry – Waka Waka, na kterou při snídani velice rádi tančily. Jsme zvědaví, jak se u nich bude hudební vkus vyvíjet v průběhu dalších let.

Sdílejte článek
Štítky princ George královská rodina William, princ z Walesu Catherine, princezna z Walesu princezna Charlotte

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.