Celebrity

25. března 2022 13:40

Žaneta Dernerová

Marek Němec a jeho víkendy: Po nedělích operuje slepáky s Romanem Zachem

Máme rádi Česko XI (6) – Nedělní operace slepáků

Oblíbený herec Marek Němec na sebe v zábavné show prozradil, jak tráví svůj čas o víkendu. S kolegou Romanem Zachem prý často v neděli operují slepáky. V rámci natáčení si jako přitažlivý seriálový doktor dokonce vede mentální kartotéku. Co přesně to znamená? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Chebský rodák Marek Němec se již několik let těší velké divácké přízni. Jako doktor Hofbauer se stal miláčkem mnoha dívek a žen. Ve známém pořadu se ukázalo, že natáčení seriálu z nemocničního prostředí v něm ale zanechalo patrné stopy.

Jakmile se v oblíbené zábavné show začaly v rámci jedné z dílčích soutěží pouštět scény ze seriálu 1. MISE, který můžete vidět pravidelně každou středu od 20:15 na Primě, byl Marek ve svém živlu. Role sexy Hofbauera se mu už asi zaryla pod kůži. V momentě, kdy padla otázka na druh operace, na niž se lékaři v ukázce chystali, zvedl sympatický herec ruce, jako to vídáme u doktorů, kteří se těsně před vstupem na sál nesmí již ničeho dotknout. Němec vypadal, jako by se sám na zákrok připravoval.

Ihned také věděl, že odpověď protihráče, zpěváka Radka Bangy, je špatná. O operaci karpálních tunelů totiž nikdy neslyšel nejen on, ale ani ostatní kolegové z týmu. Jeho kapitán Vojta Kotek si z této odpovědi dokonce neváhal vystřelit. „Já si představuju tu diagnózu. Koukám vám na tu nohu. Myslím, že budete muset jít na operaci drátování karpálních tunelů,“ přehrával fiktivní scénu Vojta, který v minulém díle show Máme rádi Česko vyhrožoval společně s Karlosem Vémolou Jakubovi Prachařovi.

Manikúra od Kristýny Leichtové

Marek Němec si byl správnou odpovědí i termíny jistý. „Dělal jsem to, takže si to pamatuju,“ vysvětloval. „My děláme s kolegou Zachem i slepáky. V neděli vždycky,“ začal vyprávět Marek, který se ve vojenském seriálu musel rozloučit s malou dcerkou. Tato informace všechny v sále skvěle pobaví. „Je to taková zážitková záležitost,“ komentoval to moderátor Libor Bouček. „Je,“ potvrdil Němec. „Udělají ti u toho i nehty. Leichtová dělá nehty,“ dodal s úsměvem sympatický herec a zmínil Kristýnu Leichtovou, která v seriálu hraje vrchní sestru Alici, jež je aktuálně s Janem Dolanským jako manželem Hofmanem na kordy.

Nebylo to jedinkrát, kdy Marek těžil z toho, že je přímým aktérem natáčení. Pomohlo mu to i při jeho otázce. „Musím říct, že to tady ještě nikdy nebylo, že bychom se ptali někoho na jeho repliku,“ uznal Bouček v show Máme rádi Česko, kterou uvidíte v pátek od 20:15 na Primě. „Pamatuju si ten text. Máme fotografickou paměť, takže si pacienty pamatujeme,“ prozradil sám Němec nepopiratelnou výhodu.

Mentální kartotékou pobavil Marek nejen své kolegy v týmu, kterými byli herci Zuzana Kajnarová a Ladislav Hampl, ale i soupeře v čele s kapitánem Jakubem Prachařem, který se nedávno svěřil se svými obavami z pouťových atrakcí. Po Prachařově boku si proti družstvu Vojty Kotka zasoutěžili zpěváci Leona Machálková, Markéta Konvičková a Radek Banga.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.