Mesarošová vyměnila roli playmate za podnikání. Kolik platí za školku syna Eliána?

Dominika Mesarošová (37) se nedávno objevila na Playboy párty, kde prozradila, jak se jí aktuálně daří. Pro modelku, která se proslavila jako sexsymbol, je nyní středobodem vesmíru její syn Elián. Kolik s partnerem platí za předškolní péči a vzdělání?

Na žhavém večírku na sebe velkou pozornost strhla například influencerka Charlotte Štiková (26), jež prošla obrovskou proměnou, nebo herečka Alena Doláková (34) s partnerem, kteří ukázali výstřední výstřih a líčení.

Modelka a playmate Dominika Mesarošová pro Playboy v minulosti párkrát pózovala, a tak na akci nemohla chybět. Pro Super.cz se nechala slyšet, že by do toho šla znovu i jako máma. „Asi bych to musela doma probrat, ale myslím si, že Playboy si stále drží dekorum, že je to sexy. Je vidět všechno a zároveň nic, což se mi na tom líbí. Takže bych do toho spíš šla,“ prozradila.

Dominika Mesarošová se netají tím, že podstoupila plastiku prsou. Které další slavné ženy si silikony zvýšily sebevědomí, čtěte zde.

V září 2018 přivedla na svět syna Eliána, kterého má s podnikatelem Tomášem Novotným, proto se dále kariéře playmate nevěnovala. Tvrdí ale, že je nyní na nejlepší hmotnosti, jakou kdy měla. „Po porodu, kolem mých pětatřiceti let, jsem pochopila své tělo. Držím si zdravý jídelníček, cvičím a dbám na spánek. Když jsem nabrala během těhotenství dvacet kilo, až během hubnutí jsem se naučila, jak správně jíst. Když se do toho člověk dostane, začne ho to bavit. Netrpím hlady, baví mě to a cítím se skvěle,“ řekla webu Super.cz.

V divácky oblíbeném pořadu Prostřeno! v září předvedla, že jí vaření není cizí. Prozradila také, že příliš nejí přílohy. V soutěži byla už podruhé, od první účasti se ale v jejím životě mnohé změnilo. Především to, že odešla z Prahy a stala se matkou, která už nemusí být na každém večírku. Dnes podniká v oboru designu a bydlení, je očividně spokojená a daří se jí.

Mohlo by vás zajímat: Modelky v kulinářské soutěži měly stále hlad a hltaly moučník přímo z obří mísy

Maximální pozornost modelka věnuje synkovi Eliánovi. Netradiční jméno pár prozradil až nějakou dobu po porodu. Že bude začínat na písmeno E, však sledující mohli poznat podle prvních fotek na sociálních sítích, na nichž měla maminka i její novorozený chlapeček na rukou stejné náramky s tímto písmenem. Na večírku Playboye Mesarošová prozradila, že školka milovaného Eliánka stojí 250 tisíc ročně a díky svému podnikání ji může platit s partnerem napůl.

Originální seriály můžete exkluzivně sledovat již od 8. února 2023 na www.primaplus.cz!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.