Celebrity

9. července 2022 05:30

Šarlota Chmelařová

Nejhezčí slavné páry na festivalu ve Varech. Komu to slušelo a kdo šlápl vedle?

Festival v Karlových Varech skončil

Filmový festival v Karlových Varech se chýlí ke svému konci. Jako každý rok to byla velkolepá událost, na které se objevilo spoustu slavných celebrit. Ty se oblékly do nejluxusnějších rób, aby se prošly po červeném koberci a zazářily ve světle reflektorů. Slušelo to více Emmě Smetaně s Jordanem Hajem, nebo se vám líbí spíš výstřední model Nely Slovákové s Lukášem Kozákem? Posuďte sami, komu to slušelo a kdo naopak šlápl vedle.

Šestapadesátý ročník filmového festivalu v Karlových Varech končí. Během devíti dní tam mohli návštěvníci zhlédnout desítky filmů, navštívit několik velkolepých akcí a vidět spousty známých osobností, které pózovaly před objektivy fotografů. Které páry se vyladily do dokonalosti a které naopak přestřelily?

Co se dress codu týče, platí během nejrůznějších společenských akcí v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech odlišná pravidla. Některé dvojice si na tom zakládají, zatímco jiné popustily uzdu své fantazii a nebály se odvázat. Ať už tak, či onak, správný pár by měl ve společnosti ladit. Komu z následujících dvojic se to povedlo?

Adam Mišík a Natálie Jirásková

Herec a zpěvák Adam Mišík (25) dorazil spolu se svou přítelkyní Natálií Jiráskovou (17). Ta je dcerou modelky a moderátorky Ivy Kubelkové a její geny se rozhodně nezapřou. Natálie už se také prochází po přehlídkových molech a vedle Mišíka vypadala v bílé róbě jako bohyně. Pár spolu působil až hollywoodsky a oběma to moc slušelo.

Nela Slováková a Lukáš Kozák

Influencerka Nela Slováková (32) dorazila do Varů spolu se svým přítelem, hokejistou Lukášem Kozákem, se kterým se přednedávnem rozešla. Extravagantní pár nešlo přehlédnout. Na přehlídku návrhářky Debbie Brown dorazili oba oblečení v jejích modelech a nutno podotknout, že se jim sladit opravdu povedlo. Nela na sobě měla světle zelené tylové šaty, které byly řasené. Ty doplnila o oranžovou kabelku a stříbrné boty na podpatku. Lukáš zvolil limetkový oblek, jenž odhaloval jeho hruď. Výstřední modely však k tomuto páru více než sedly.

Jordan Haj a Emma Smetana

Hudebnice Emma Smetana (34) spolu se svým manželem Jordanem Hajem (33) opět nezklamali. Do Varů na sebe Emma oblékla blyštivě-zlatavý oblek, který doplnila o černé boty na vysokém podpatku. Jordan na sobě měl černý smoking, pod který oblékl bílou košili a černý motýlek. Společně působili luxusním dojmem a rozhodně nás jejich styl bavil.

Jakub Prachař a Sara Sandeva

Herec Jakub Prachař (38) a Sara Sandeva (25) už spolu tento rok na festivalu vystupovali jako oficiální pár. Sandeva na sebe oblékla zeleno-černé šaty s rafinovaným průstřihem, které doplnila o černé sandálky na podpatku. Co se týče párového sladění, nad tím prý nijak moc nepřemýšleli. „Myslím, že hlavně ladíme k sobě my dva spolu, takže co máme na sobě, je úplně jedno, ne?“ řekla herečka v rozhovoru pro pořad Showtime. Vzájemně si však do oblékání mluví. „Chudák (Jakub) se mnou teď protrpěl hodinu na hotelu, kde jsem mu ukazovala dvoje šaty a nemohla jsem se rozhodnout, které si chci vzít,“ dodala s úsměvem Sandeva.

Kristýna Schicková a Lukáš Třešňák

Modelka a sestra fotbalisty Patricka Schicka Kristýna Schicková (27) dorazila na festival v doprovodu svého manželka, designéra Lukáše Třešňáka. Modelka čeká už druhého potomka a těhotenské bříško dala na obdiv v odhalených zelenkavých šatech s průstřihy. „My jsme se s Kubou Ponerem inspirovali v zahraničí. Teď je to obrovský boom těhotných žen ukazovat bříška a myslím, že mám docela hezkou postavu na to, abych se takhle odhalila. Je to krásné období ženy, tak nevím, proč by se měla stydět a pořád zahalovat do oversized modelů. Myslím, že je moc hezké to bříško ukázat,“ sdělila modelka v magazínu Showtime.

David Pastrňák a Rebecca Rohlsson

Hokejista David Pastrňák (26) dorazil na akci se svou krásnou přítelkyní Rebeccou Rohlsson (27), která je původem ze Švédska. Ačkoliv je minulý rok postihla tragédie a pouhých šest dní po porodu museli pochovat svého syna Vigga, zvládli si být vzájemnou oporou a osobní neštěstí překonat. Od tragédie se poprvé ukázali na veřejnosti a moc jim to spolu slušelo. Na červeném koberci doslova zářili a rozdávali úsměvy. Rebecca na sobě měla krásné černé šaty se spodním řasením a Pastrňák ke své partnerce dokonale ladil. Jeho černý oblek měl na ramenou bílý vzor, který skvěle sedl k partnerčiným šatům.

Gabriella Jiráčková a Ladislav Semela

Česká Barbie miluje extravaganci a pozornost. Se svým partnerem Ladislavem Semelou dorazila Gabriella Jiráčková (22) vyladěná do zlaté barvy. Ona na sobě měla dlouhé šaty s velkým rozparkem a hlubokým výstřihem, které doplnila o černé boty na podpatku a kabelku. Její doprovod měl na sobě černé elegantní kalhoty a zlatou košili v totožném odstínu a materiálu. Tento pár se sladil naprosto dokonale.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.