Celebrity

3. září 2023 09:40

Žaneta Dernerová

Opálený panic doufá v davy fanynek. Přípravu ale nestihl, kytaru má jen jako rekvizitu

Panic Jojo očekává zástupy dívek – ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT (XI)

Jozef Flak (37), přezdívaný Jojo, miluje Bryana Adamse, kytaru si ale do známé talentové soutěže přinese jen coby rekvizitu. Jeho výkon si přesto vyslouží speciální ocenění. Nezaujme ale jen netradičním výkonem. Jojo se přizná, že je stále ještě panic. Po případném úspěchu však doufá v zástupy žen. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Ve slavné talentové show, která letos odstartuje již svůj jedenáctý ročník, není nouze jak o fantastické výkony, z nichž se až tají dech, tak o ty méně povedené. Červeného křížku se v prvním castingovém kole dočká sedmatřicetiletý Jozef Flak zvaný Jojo. „To je zvláštní, tady na Slovensku mají všichni přezdívky. Třeba Vladimír. A najednou je z toho Jeffo,“ rozesměje přítomné trefnou poznámkou čerstvý čtyřicátník Jakub Prachař coby porotce.

Jojo zaujme nejen svým přízviskem, ale také opálením. „Já se otužuju. A nechal jsem účinkovat slunce na svou kůži a takto se to projevilo,“ pobaví modrooký muž netradičním vysvětlením. V premiérovém díle show Česko Slovensko má talent, na který se těšte v neděli večer na Primě, toho ale na sebe prozradí mnohem více. „Ještě jsem bohužel neměl to štěstí mít přítelkyni,“ svěří se Jojo a Dianě Mórové potvrdí, že je ještě panic. „Doufám ale, že jestli mi to třeba i tato soutěž umožní, tak budou ženy chodit v houfech,“ věří si slovenský překladatel.

Kromě vzhledu upoutá pozornost poroty i kytarou. Nenechte se však mýlit, Jozef na ni hrát neplánuje. „Má to jeden háček. Jsem amatérský kytarový nadšenec a miluju Bryana Adamse, ale bohužel jsem se tu píseň nestihl naučit. Takže to bude jen moje rekvizita a doprovod,“ sdělí Jojo a porotci se rázem ocitají v záchvatu smíchu. Naneštěstí svým vystoupením rozhodně neohromí. Sošky se ale přece jen dočká. Jakub Prachař tak hned v prvním díle talentové soutěže udělí cenu Zlatý Pátrovič.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.