Celebrity

9. ledna 2023 18:55

Josef Šťastna

Polonahá fotka Evy vyvolala pohoršení u Reného. Decastelo přišel s ostrým vzkazem

Decastelo o rozvodu

Moderátorka Eva Decastelo (44) zažívá nádherné dny s fotografem Tomášem Třeštíkem (44). V Ománu, kde je dvojice na dovolené, došlo také na fotky, kde toho Eva více odhaluje než skrývá. A přišla hodně nečekaná facka.

Eva Decastelo si užívá romantickou dovolenou po boku slavného fotografa a je vidět, že z dvojice doslova tryská láska. Na instagramovém profilu moderátorky se objevuje jedna žhavá fotka za druhou. Občas něco pikantního a erotického na svůj Instagram přihodí také Tomáš Třeštík.

To všechno se ale vůbec nelíbí muži, který s Evou přivedl na svět dvě děti. René Decastelo se hodně zlobí a napsal k fotce opravdu drsný vzkaz.

„Tak děkujeme! Děti v pubertě a jejich spolužáci ocení polonahou fotku matky a hlavně ty ‚zábavné‘ komentáře obdivovatelů z milosti, které zase vyvolá!“ napsal René Decastelo do svých Stories na Instagramu.

Eva Decastelo je nádherná žena. Reakce od Reného je zajímavá...

Posted by Vyvolení 2013 on Monday, January 9, 2023

Je otázkou, proč se ho takové fotky tolik dotkly, protože Eva nikdy studem netrpěla a existuje řada jiných snímků, kde její bujné poprsí zakrývají pouze dlaně.

Moderátorku oslovil web eXtra.cz, zda bude chtít na tato slova reagovat. Decastelo zůstala nad věcí a znovu zdůraznila, že René je hlavně skvělým otcem třináctiletého Michaela a jedenáctileté Zuzany.

„Užíváme si s Tomášem hezkou pracovní dovolenou a máme se hezky. Nic víc k tomu říkat nechci. Renda byl skvělý manžel a je to úžasný otec našich milovaných dětí,“ uvedla Eva vyrovnaně.

René Decastelo má svůdnou ragbistka

Eva ale není jediná, která má nový vztah. René Decastelo od loňského léta randí s přítelkyní Evou Korniovou Jung (41), bývalou reprezentantkou v ragby. Ta na dovolené v Řecku ukázala krásný prsten a fanoušci spekulovali, zda se nejedná o prsten zásnubní.

Na rozchodu se prý Decastelovi dohodli společně. „Je to už pár měsíců, co jsme si s Evi řekli, že nemáme budoucnost jako partneři a manželé. Pro senzacechtivé dodávám, že na to neměl vliv nikdo další, jen my dva,“ napsal René na svůj Instagram v létě.

Sdílejte článek
Štítky Instagram fotograf Eva Decastelo Tomáš Třeštík Omán René Decastelo

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.