Celebrity

10. března 2023 17:00

Vanesa Havlíková

Správňák a gentleman. Jitka Čvančarová nešetřila slovy chvály na Petra Pavla

Černé vdovy II (4) - Johana končí. Tohle si líbit nenechá

Inauguraci prezidenta Petra Pavla (61) si nenechala ujít celá řada známých osobností, které pozval na Pražský hrad. Mezi ně patřila také jeho věrná podporovatelka Jitka Čvančarová (44). Ta se na sociálních sítích po slavnostní události rozepsala a se slovy chvály, pokory a štěstí rozhodně nešetřila.

Herečka Jitka Čvančarová, kterou můžete znát například z oblíbeného seriálu Černé vdovy, se svými politickými názory nijak netají a nově zvoleného prezidenta Petra Pavla podporuje od úplného počátku. Nejvíce na něm obdivuje jeho dobrosrdečnost, racionalitu i odborné znalosti. Nyní herečka prozradila, o jakých dalších vlastnostech nového prezidenta se přesvědčila na vlastní kůži.

Čtěte také: Černá vdova sáhla na Agátu. Jitka Čvančarová vlepila Hanychové morální facku

„Pan Pavel je nepředstíraně laskavý správňák a gentleman. Poznala jsem to intenzivně a na vlastní kůži. Celou tu dobu, kdy jsem ho během jeho kampaně podporovala, jsem jezdila se složitým zraněním nohy a nemohla se příliš hýbat. Jeho přirozené obavy, účast a péče byly nevšední,“ rozepsala se herečka první prezidentské ráno na svém Instagramu.

„Všechno, co jsem za tu dobu pozorovala, mne o tom všem jen více a více ubezpečovalo. To, s jakou úctou, láskou a nehraným respektem se chová a mluví se svou ženou Evou a s jakou úctou přistupuje ke všem ženám a k lidem vůbec. Vše, co kolem sebe přirozeně šíří a vysílá... jsem tak šťastná a dojatá,“ dodala a zároveň poděkovala, že její přání ohledně nového prezidenta bylo vyslyšeno.

S chválou herečka nešetřila ani u nové první dámy

„Jsem šťastná, že se na Pražský hrad počínaje včerejším dnem vrátily opravdové hodnoty a čisté srdce. A paní Eva bude energická, činná, laskavá, noblesní a krásná první dáma s vlastním názorem, která bude inspirovat,“ pronesla Čvančarová o nově zvolené první dámě Evě Pavlové.

Čtěte také: Módní alarm z prezidentské inaugurace: Oblečení první dámy vkusné, boty ale za pět

V závěru herečka nezapomněla zmínit, že vše nelze nechat jen na prezidentovi a jeho ženě. Odpovědnost se netýká pouze jich, ale základem demokracie je vlastní zodpovědnost. „Každý člověk by měl začít sám u sebe, bez toho se nepohneme,“ dodala na závěr.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.