Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Cestování ve snu

Cestování je úžasná možnost, které bychom si měli vážit. Co znamená, když se vám zdá o cestování vlakem? A co když ve snu cestujete časem? Přečtěte si výklad snů.

Cestování ve snu je paráda. Nic vás nestojí a můžete se podívat do dalekých krajin. Při výkladu snů o cestování zkoumejte, jakým dopravním prostředkem jste cestovali, koho jste potkali a jak jste se při tom cítili. Také je důležité, jestli jste jeli rovnou do cíle nebo jste jen tak bloumali světem. Asi vás nepřekvapí, že to odráží to, jak se cítíte ve skutečnosti.

Dalším zajímavým aspektem je, zda jste ve snu cestovali nalehko nebo obtěžkáni zavazadlem. Kufry a jakákoli jiná bagáž totiž podle psychoanalytika a vykladače snů Sigmunda Freuda představují těžkosti, které nás tíží v našich skutečných životech. Podle něj je cestování také symbolem pro pohlavní styk.

Cestování časem

Cestovat ve snu můžete nejen dopravním prostředkem, ale i časem. Pokud při snění cestujete časem, znamená to, že jste nestálí.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd

Cestování vlakem

Častým snem je cestování vlakem. Co takový sen znamená? Značí to, že se rychle dostanete ke svému cíli. Také to může ukazovat na to, že vás čekají životní změny.

Cestování pěšky

Pokud se při cestování ve snu obejdete bez dopravního prostředku a jen tak si vykračujete pěšky, v reálném životě odložíte důležité věci.

Cestování s někým

Jestli ve snu cestujete s někým, ve skutečnosti se dostanete do řečí.

Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.