Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Uklízet ve snu

Někdo je uklízecí maniak a pak se není čemu divit, že se mu o smejčení i zdá. Někdo naopak k uklízení moc kladný vztah nemá. Co znamená, když se vám zdá o uklízení? Přečtěte si výklad snů.

Asi vás nepřekvapí, že sny o uklízení symbolizují očistu vašeho nitra. Snažíte se očistit od negativních nánosů, zlozvyků, vlastností a závislostí.

Sen o uklízení může znamenat, že jste ve stresu a vaše podvědomí vás nabádá, abyste se uklidnili. Znečištěný dům, který se ve snu snažíte uklidit, může odkazovat k chaosu ve vašem životě. Pravděpodobně lpíte na rituálech, které vám ale neslouží dobře.

Pokud ve snu uklízíte s někým, dojde k očištění vašeho vztahu. Pokud ve snu uklízíte park nebo jiné veřejné místo, může to znamenat, že se chcete očistit v očích druhých lidí.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd
Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.