Celebrity

20. listopadu 2022 05:30

David Laštovka

Pavel Bobek miloval Andreu Čunderlíkovou alias sestřičku Inu. Proč jim vztah nevyšel?

Letos v září by zpěvákovi Pavlu Bobkovi bylo 85 let, bohužel však zemřel už v roce 2013. Celý život měl řadu fanynek a ctitelek. Mezi jeho velké lásky patřila i herečka Andrea Čunderlíková (70), kterou nejvíce proslavila role zdravotní sestry Iny v seriálu Nemocnice na kraji města. Proč jim to spolu nevyšlo?

Největší tajemství života si zpěvák Pavel Bobek vzal s sebou do hrobu. Až po jeho smrti vyšlo najevo, že se v mládí zamiloval do půvabné herečky Andrey Čunderlíkové, která jeho city opětovala. Chodili spolu jeden rok. Poté jejich vztah skončil, a to z prostého důvodu – zatímco Andrea se chtěla vdávat, Pavel se ještě na tak vážný závazek necítil. Rozešli se ovšem v dobrém a celý život k sobě chovali respekt a úctu.

Herečka se následně dala dohromady s hudebníkem Ladislavem Kleinem (77), který se nejvíce proslavil jako člen skupiny Olympic. Svatbu měli v roce 1978, kdy se jim rovněž narodila dcera Sandra. Jejich manželství trvá dodnes a tvoří jeden z nejpevnějších párů v českém showbyznysu. „Pavel byl moje první láska. Velice jsme se milovali,“ potvrdila po Bobkově smrti deníku Blesk Andrea Čunderlíková. „Pavel dokázal ženy získávat. Byl vzdělaný a uměl zajímavě povídat. Strašně chytrý kluk, šikovný, škoda ho,“ prozradil o Bobkovi hudebník a producent Karel Vágner (80).

Jak Karel Vágner zavzpomínal na zesnulou Hanu Zagorovou?

Konec života Pavel Bobek protrpěl

Pavel Bobek našel životní štěstí až po boku Marty, s níž měl dvě děti, syna Pavla a dceru Kláru. Žili spolu ve spokojeném manželství 35 – let až do zpěvákovy smrti. Jak v rozhovorech častokrát zmiňoval, ve své ženě měl vždycky velkou oporu a jistotu.

V posledních letech Bobka sužovaly vážné zdravotní problémy. Praskl mu vřed na dvanácterníku a měl otravu krve. Čtrnáct dní byl v umělém spánku a lékaři mu dávali jen malé šance na přežití. Naštěstí se stal zázrak. Nejenže se uzdravil, ale dokonce se vrátil zpátky k hudbě.

Pak ovšem přišla další rána v podobě mozkové mrtvice. I z té se nakonec dokázal dostat. Začal ovšem mít potíže s bércovými vředy, které se vůbec nehojily. Velmi špatně se mu chodilo a každý krok pro něj znamenal obrovské utrpení. Zemřel ve věku 76 let v nemocnici, kde se dlouhodobě léčil. Jen pár měsíců před smrtí se v rámci udílení cen Akademie populární hudby dočkal uvedení do Síně slávy, čehož si velmi považoval.

Sdílejte článek
Štítky výročí láska rodina manželka vztah úmrtí zpěvák herečka Olympic Ladislav Klein Andrea Čunderlíková Pavel Bobek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 12. 2023

V průběhu dne se situace bude vyvíjet ve váš prospěch. Atmosféru ovládne lehkovážná a citlivá energie. Bude pro vás snazší být sami sebou. Zvýrazní se vaše milující a pečující vlastnosti. Možná budete mít chuť nakoupit potraviny a uvařit sobě i ostatním skvělé jídlo. Rádi otevřete svůj domov a nabídnete svou pohostinnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.