Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Valentýnská inspirace: Udělejte radost sobě i své drahé polovičce

Únor je měsíc, kdy na Vánoce už všichni zapomněli a do jara je daleko. Ale je tu Valentýn!
Vydáno: 03.02.2017, Martina Hrušková
Valentýnská inspirace
Valentýnská inspirace Autor: istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Valentýn – svátek lásky. Tento svátek k nám přišel z USA a mnoho lidí ho proto u nás moc neuznává. Pro mnoho lidí je svátek lásky jen jeden – a to 1. května.

I my máme rádi první máj a co si budeme povídat, květen je na oslavu lásky lepší. Je už poměrně teplo, všechno kvete a tak nějak je to jednoduše hezčí než v únoru.

Ale protože důvodů ke slavení, a obzvlášť lásky, není nikdy dost, uznáváme a slavíme i Valentýna. Vždyť je přece hezké se uprostřed mrazivého února zastavit, zajít si se svým drahým na večeři, anebo si nadělit nějakou drobnost. Samozřejmě je nejlepší, když si lidé vyznávájí lásku po celý rok, ale schválně, kdy jste to udělali naposledy?

A pokud nevíte, čím obdarovat toho, koho milujete, připravili jsme pro vás malou inspiraci, ze které si jistě každý vybere:

Článek je zařazen v: dárky, láska, Valentýn, vztahy, partnerství, manželství, jídlo, Sex, tipy na dárky, valentýnské dárky, zážitky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama