Celebrity

16. října 2023 18:25

redakce Prima Ženy

Veronika Žilková plakala dojetím. Na natáčení ještě nikdy narozeniny neslavila

Veronika Žilková poprvé coby nová uklízečka – ZOO (141)

Herečka Veronika Žilková (62) zažila svou první oslavu narozenin na place oblíbeného seriálu. Dort, květina i písnička od kolegy Šimona Biliny (28) ji dohnaly k slzám, přestože obvykle oslavy nijak v lásce nemá. Coby novou posilu seriálu z prostředí zoologické zahrady ji uvidíme již tento týden. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Natáčecí den je teprve v polovině, ale v zákulisí už se něco chystá. Dotyčná – Veronika Žilková coby Petra Hubáčková – odříkává své texty, a jakmile režisér Jiří Chlumský řekne „Stop!“, v infocentru začne rej. Šimon Bilina s dortem vtrhne na plac a už zpívá narozeninovou písničku. Veronika Žilková má právě narozeniny. „Jsem dojatá, pláču, protože jsem ještě nikdy na natáčení neslavila, nebo si to spíš nepamatuji,“ upřesňuje s úsměvem herečka.

„Žádnou oslavu ani přání jsem nečekala, protože jsem v seriálu ZOO poměrně krátce a taky jsem dnešní narozeniny docela tajila. Co nedáte na Instagram, jako by nebylo. Dojalo mě to. Po klapce nastoupil štáb, přišli s dortem a pan režisér mi dal kytku v květináči. Dokonce s větou, že ví, že nemám ráda řezané, a to mě na tom dojalo asi nejvíc, že jsem někomu, to je jedno, kdo to byl, stála za to, aby si zjistil, co mám ráda. Řezané kytky nemám ráda, protože mám pocit, že se jim uřízne duše. Když mi někdo chce dát kytku, tak vždycky prosím, aby byla v květináči, ať na něj mám delší vzpomínku než jenom ten týden, kdy vydrží řezaná,“ vysvětluje Žilková, která přiznává, že narozeniny vůbec neslaví.

Výjimku udělala jen jednou. „Nikdy nepořádám oslavu. Jen jednu, ke svým šedesátinám. Tehdy jsme měli představení v Divadle U Hasičů. Předtím jsem žádné narozeniny neslavila. Nemám ráda oslavy, protože mám pocit, že k tomu ty lidi trošku nutím. Je to taková povinnost, přijít na narozeniny, ale u těch šedesátin jsem měla zase pocit, že by to člověk měl udělat. Člověk tak přemítá, získá nějakou zkušenost a řekne si: ‚Aha, tak těch 60 let jsem žila proto, abych přišla na to, že vlastně vím, že nic nevím,‘ to byla oblíbená věta mojí maminky,“ prozrazuje seriálová Petra Hubáčková, kterou uvidíme v ZOO coby novou uklízečku v úterý večer na Primě.

Čtěte také: Je to zklamání pro všechny. Rodina Hanychové promluvila o jejím rozchodu se Soukupem

A jaké má plány na narozeninový den? Prý dokonalé. „Letos jsem povolila rodině, že mi mají poslat jen esemesky. A večer jdu s dcerou Agátou do kina. Řekla jsem: ‚Agáto, já bych chtěla od tebe dáreček.‘ Agáta vždycky dává všem strašně moc drahý dárky, tak jsem řekla, že žádné nechci, jen jeden. Aby si na mě večer udělala čas a šly jsme do kina na film Barbie. Vezmeme si s sebou malé prosecco a budeme ho tajně upíjet,“ těší se Veronika Žilková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.