Celebrity

4. září 2023 13:40

David Laštovka

Agátu Hanychovou s Veronikou Žilkovou spojuje stejný osud. Na děti nakonec zůstaly samy

Agáta Hanychová dala na frak českým mužům: Proč jsou podle ní Izraelci o tolik lepší?

Rozchod Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa byl pro mnohé velmi nečekaný. Letos v dubnu se jim narodila dcera Rozárie a nyní oznámili, že už netvoří pár. Co se týče partnerských vztahů, influencerka jde tak trochu nechtěně ve stopách své matky, herečky Veroniky Žilkové.

Jestli existuje něco, co Veroniku Žilkovou a její prvorozenou dceru Agátu Hanychovou spojuje, je to až neskutečná smůla na partnery. Agáta má tři děti, každé s jiným otcem. Její matka je na tom velmi podobně, má čtyři potomky se třemi partnery. Přestože jim půvab a krása nechybí a patří mezi úspěšné ženy, toho pravého dosud nenašly.

Čtěte také: Agáta Hanychová potvrdila rozchod se Soukupem. Bolí to, beru to jako prohru, píše

První láskou Hanychové byl hokejista Jiří Hudler. Jejich vztah trval dva roky. Pak ji sportovec opustil kvůli starší modelce Simoně Krainové. Poté dcera Veroniky Žilkové randila s podnikatelem Markem Šíšou, s automobilovým závodníkem Janem Charouzem, zlatníkem Robertem Hájkem nebo se zpěvákem Sámerem Issou.

Mohlo by vás zajímat: Jak a s kým bydlí Sámer Issa. Zpěvák ukázal prakticky zařízený byt i mazlíčky

První potomek, syn Kryšpín, se jí narodil ve vztahu s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou. Místo svatby však krátce nato přišel rozchod. Nutno podotknout, že mateřství Agátu velmi změnilo. Přestala chodit na večírky a usadila se.

Proč se rozvedla s Jakubem Prachařem?

Láska si ji nakonec našla sama, když se dala dohromady se svým dlouholetým kamarádem, hercem, moderátorem a hudebníkem Jakubem Prachařem. V roce 2013 se vzali a čtyři roky nato se jim narodila dcera Mia. Manželství však skončilo rozvodem. „Poznali jsme se, když Kubovi bylo dvanáct a mně devět. Byli jsme v Karlových Varech, kde jsme točili reklamu na sušenky. Tam to celé začalo. Pořád nám to ale nevycházelo, buď byl zadaný on, nebo já. Ale nejde žít se svým nejlepším kamarádem. Přišli jsme na to až po osmi letech,“ svěřila se Agáta v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Přečtěte si: Jakub Prachař oslavil čtyřicítku. Ocitl se tváří v tvář vlastní proměně v čase

Po rozvodu s Prachařem zkoušela štěstí na seznamkách. Žádný vztah ovšem netrval déle než tři měsíce. Vážně to vypadalo s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, s nímž se dala dohromady na začátku loňského léta. Po čtyřech měsících oznámila, že spolu čekají miminko a 11. dubna přivedla na svět dceru Rozárii. Nyní však oznámila překvapivý rozchod.

Veronika Žilková přiznává, že nebyla svatá

V životě herečky Veroniky Žilkové se objevilo několik osudových mužů. Vdávala se celkem třikrát, ale každé manželství se rozpadlo. S reklamním režisérem Jiřím Hanychem, s nímž má dceru Agátu, vydržela čtyři roky. S druhým manželem Markem Navrátilem, se kterým má syny Cyrila a Vincenta, prožila 17 let. „Proč jsem se vdávala třikrát? Protože předchozí manželé mě nechali přijít na jejich nevěry. Nevěry se stanou, ale ta zahýbající strana musí udělat maximum pro to, aby to neprasklo a nezranila svého partnera/partnerku. Nebyla jsem svatá, ale mé úlety byly vždy reakce na bolest z jejich zrady a nikdy nepraskly,“ prozradila Žilková v knize Dělte dvěma.

Když si v roce 2008 brala herce, diplomata a politika Martina Stropnického, doufala, že už to bude napořád. I tentokrát se ovšem spálila. Muž, s nímž má dceru Kordulu, se s ní rozešel. Že už s ní nemůže být, jí oznámil prostřednictvím e-mailu. Hovořilo se o tom, že důvodem byla jeho nová láska Markéta Horňáková, která na českou ambasádu v Izraeli, kde byl velvyslancem, nastoupila jako stážistka.

Mohlo by vás zajímat: Vojtek, Polívka i Stropnický. Nejplodnější známí otcové. S kolika ženami mají děti?

V minulosti mezi lásky Veroniky Žilkové patřili například i herečtí kolegové – o devět let starší Jan Hartl nebo Michal Pešek. Vášnivý románek prožila také s o 23 let starším oscarovým režisérem Jiřím Menzelem. Jejich vztah trval půl roku, a Veronika s ním dokonce přišla do jiného stavu. Nakonec se ale rozhodla, že si dítě nechá vzít. „Věděla jsem, že Menzel má holek víc. Navíc jsem byla děsně spálená životem. Také jsem nechtěla s dalším otěhotněním riskovat, že zase ztratím veškerou práci,“ vysvětlila ve své životopisné knize.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.