Vzkaz a fotka od Vojty Kotka pro zesnulého otce. Dojemnost level 100, napsala Ewa Farna

Jako vzpomínku na den narozenin svého otce Václava Kotka (†66), sdílel herec Vojta Kotek na svém Instagramu dojemnou fotku, kde je s otcem jako malý kluk. Přidal aktuální fotku sebe se synem a upřímný vzkaz plný lásky.

Václav Kotek patřil ke známým osobnostem českého divadla a předním cimrmanologům. V Divadle Járy Cimrmana se z pozice kulisáka vypracoval až na pozici manažera, mluvčího a příležitostného herce. Zemřel tragicky v roce 2019.

Na začátku února by oslavil narozeniny a k té příležitosti sdílel jeho syn Vojtěch Kotek (35) na Instagramu dojemnou vzpomínku a poděkování. Přidal fotku tatínka, který malého Vojtu drží v náručí coby ani ne ročního kloučka. Věk Václava Kotka na fotce je 35 let, tedy stejný, jaký má aktuálně Vojta Kotek. Vojtěch přidal i svou fotku, ze stejného místa, a také se synem.

„Dojemnost level 100,“ okomentovala příspěvek zpěvačka Ewa Farna. Další srdíčka a slova podpory padla i od dalších známých osobností, jako jsou herec David Gránský, herečka a zpěvačka Eva Burešová nebo herečka Hana Vágnerová.

Přečtěte si také: Ewa Farna promluvila o soukromí. Není to tak růžové, doma máme brajgl

„Už asi chápu, jaks musel bejt před těma pětatřiceti lety šťastnej. A teď bys byl znova a ještě jednou tolik. Tak jsem ti chtěl jen říct, že moc děkuju a že tě mam rád a že malýmu řeknu všechno, cos řikal ty mně,“ napsal Vojta Kotek dojemné poděkování otci, který ho měl ve stejném věku, jako on teď svého syna, kterého přivedl na svět s manželkou Radanou. „Jo, a z mojí ženy bys byl úplně hotovej... je to totiž celá máma…“ dodal.

Vojta se nijak netají tím, že na tátu dodnes rád vzpomíná. ed koncem loňského roku v pořadu Máme rádi Česko například popsal své první zážitky s alkoholem, u kterých byl přítomný právě jeho táta. „Můj otec mě učíval pít víceméně už od mých patnácti let. Učil mě i to, jak potom zvracet do pangejtu,“ pobavil Kotek veselou vzpomínkou na společné chvíle s otcem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.