reklama

Mladík zhubl neuvěřitelných 118 kg, ale není to hezký pohled! (Foto uvnitř článku)

John Burton sice zhubl, ale teď se učí milovat své tělo Foto:
John Burton sice zhubl, ale teď se učí milovat své tělo

Dvacetisedmiletý postgraduální student astronomie z Manchesteru v Anglii, John Burton, který kdysi vážil děsivých 190 kilogramů, zhubl za pomoci diet a cvičení 118 kilo během posledních tří let.

Ale jako každý, kdo ztratil tolik kilo ze své váhy, vám může říct, že to má bohužel i své nevýhody. Je to sice pozoruhodné, co se mu podařilo, cítí se úžasně, jak sám říká „lépe se mu dýchá“, ale teď na něm visí přibližně 9 kilo přebytečné kůže a tkáně.

Burton by si samozřejmě mohl nechat přebytečnou kůži chirurgicky odstranit, ale je to velice nákladná procedura, která není hrazena pojišťovnou. Nemůže si operaci s finančních důvodů dovolit.

John Burton - Obrázek 3 Foto:

Takže místo toho, posílá své fotky, na kterých je do půl těla, na sociální sítě, ve snaze inspirovat ostatní k přijetí jejich vlastního těla.

„Znovu se učím mít rád sám sebe, nejprve jsem se musel naučit mít rád toho tlouštíka, kterým jsem byl a nyní se snažím mít rád sám sebe, tak, jak teď vypadám,“ řekl Burton serveru BuzzFeed a vzkazuje všem: „Nemusíme se stydět, jsou to jizvy z boje, z boje s nadváhou.“

Lidé si jeho příběh a fotografie sdílí mezi sebou a píší mu, že ho obdivují za to, že se rozhodl své fotografie ukázat.

John Burton Foto:
Horoskopy 2018

reklama

reklama