reklama

5 vychytávek, které usnadní život každé moderní ženě

Vést domácnost, starat se o svého milovaného muže a děti, případně k tomu všemu ještě chodit do práce, to je úkol, který často vyžaduje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jak to ale všechno stihnout a přežít se zdravým rozumem? Naštěstí máme v 21. století po ruce nespočet chytrých pomocníků, kteří nám usnadní běžné aktivity a ušetří čas.

vychytávky moderní žena Foto:

 

Je tomu tak díky stále se překonávající a rozvíjející technice, jež nám den co den nabízí vychytávky, o kterých jsme si jen týden před jejich uvedením mysleli, že mohou existovat pouze ve sci-fi filmech. Pár vám jich ukážeme. Až je jednou vyzkoušíte, už si bez nich možná svůj život nebudete umět představit!

vychytávky kafe Foto:
Zdroj: Thinkstock
Káva (skoro) až do postele

Představte si ideální svět, ve kterém na vás každé ráno po probuzení čeká čerstvá, kvalitní káva. A jediné, co pro to musíte udělat, je koupit vaše oblíbená zrnka kávy a zmáčknout tlačítko na smartphonu. Kávovar je totiž propojen skrz wi-fi s vaším mobilním telefonem, a můžete ho tak ovládat. Stačí, když večer doplníte zásobník zrnkovou kávou, přichystáte hrnek a ráno si na telefonu vyberete typ horkého nápoje, na který zrovna máte chuť. Má to jen jedinou chybu - do kuchyně si pro něj  už musíte dojít po svých. Nebo že by se toho ujal třeba manžel?

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama