reklama

Lesbičky žalují spermobanku: Místo blonďatého andílka mají rozkošnou černošku!

Malá Payton s maminkou Foto:
Malá Payton s maminkou
Foto: facebook.com

Životní partnerky zatoužily po společném dítěti a rozhodly se tedy, že navštíví kliniku, která jim s tím pomůže. Vybraly si určitý vzorek ze spermobanky, za který zaplatily. Po porodu se však dostavilo nečekané překvapení.

Sedmatřicetiletá Jennifer Cramblett, která holčičku porodila, si vysloveně přála sperma bílého dárce, který měl být blonďatý a jeho oči měly mít modrou barvu, aby se dítě co nejvíce podobalo její přítelkyni, třicetileté Amandě Zinkon.

Zaplatily za to 1500 liber, což je v přepočtu přibližně 55 000 korun. Stala se však chyba a zaměstnanec sáhl po špatné lahvičce, ve které bylo „černé sperma“. Modrooký dárce měl lahvičku s číslem 380, ale muž, který po sobě špatně přečetl štítek na zkumavce, omylem připravil číslo 330, které obsahovalo tekutinu Afroameričana.

V prosinci roku 2011 bylo Jennifer provedeno umělé oplodnění na klinice v Ohiu a na Štědrý den zjistila, že je těhotná. Byla štěstím bez sebe, ale v den, kdy porodila své vytoužené dítě se jí zhroutil svět! Místo blondýnky se jí narodila černoška.

Lesbičky žalují spermobanku - Obrázek 3 Foto:

Nyní tyto ženy žalují kliniku, jelikož byla oplodněna spermií černocha. Žijí totiž v převážně bílé komunitě a obávají se, že dívka smíšené rasy může vyrůst ve vyvržence.

Matka této dívky pochází z „bílého města“ a s černochy se nesetkala, dokud nezačala navštěvovat univerzitu. Ona a její partnerka nyní žijí v Uniontownu v Ohiu a bojí se, že jejich dcera Payton bude jediné černé dítě v celé zdejší škole.

Jak obě ženy svorně tvrdí, Payton velice milují a jsou šťastné, že je zdravá a dávají jí veškerou lásku, kterou mohou. Určitě ji nemilují míň, než by milovaly svého blonďatého andílka, ale skutečnost, že se narodila zrovna jim, bílým lesbičkám, komplikuje život nejen jim, ale i jí samotné.

Vedení spermobanky poslalo omluvný dopis a vrátilo peníze za zákrok. Matka se tím ale nedala uchlácholit: „Jsem ráda, že mám zdravé dítě, které nadevše miluji, ale nehodlám tuto chybu jen tak akceptovat, měli by být dohnáni k zodpovědnosti. Nemůžou mi prostě jen tak říct: No, máte dítě, takže byste měly být šťastné.“

Lesbičky žalují spermobanku Foto:
Horoskopy 2018

reklama

reklama