reklama

Magická Luna pro každý den: 19. 1. – symbol Kůň

Věštba na čtvrtek Foto:
Věštba na čtvrtek
Foto: thinkstock.com

Dynamický den plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost, máme velké cíle. Den přátelství a sdružování lidí vhodný k cestování, k zahájení výprav a zájezdů za poznáním.

Období vhodné na změnu zaměstnání, k obchodování, pro začátek nových projektů. Jsme tvořiví a rychlí, nebojíme se začít, jde nám i týmová práce, dokážeme se dohodnout s druhými a respektujeme jejich názory.

Luna ve Vahách – ubývá

Luna ve Vahách přináší touhu po harmonii a klidu ve vztazích i s naším nejbližším okolím. V těchto dnech může panovat nerozhodnost, proto neřešíme žádné zásadní věci…

Důsledně dodržujeme pitný režim, přednost dáme teplým nápojům – čajům, které podporují urogenitální a vylučovací systém. Pozornost věnujeme pokožce celého těla, dopřejeme si tělový peeling nebo skořicový zábal, který podporuje hubnutí.

Při ubývající Luně lze doporučit očistné a odtučňovací procedury. Můžeme popíjet detoxikační a odvodňovací směsi, kopřivový čaj, uvařit si brokolici nebo květák, zeleninové rizoto nebo fazole, které mají blahodárný vliv na ledviny.

Pozor na operace v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla, solíme méně.

Uklidní nás vibrace tmavě modré barvy, zvolit můžeme i karmínovou. Naše sebevědomí podpoří rubín nebo modrý safír.

Vůně růže nebo tonky jsou velmi příjemné.

Horoskopy 2018

reklama

reklama