reklama

Velký čínský horoskop na rok 2016 pro 12 znamení

Rok ohnivé Opice začíná 8. února 2016. Co vás v něm čeká?

Část 2 z 12
Čínský horoskop znamení Buvola Foto:
Zdroj: thinkstock.com
BUVOL

Ročníky 1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Odpovídá astrologickému znamení Kozoroha

Měsíc jeho vlády: leden

Hodina jeho vlivu: 01–03

 

Zástupci tohoto znamení bývají věrní, jejich povaha je nepřizpůsobivá, proto lehce podléhají stereotypům a druhým se mohou zdát pomalí a těžkopádní. Na druhé straně je Buvol cílevědomý, vytrvalý a pracovitý, ale nikdy se do ničeho nevrhá bezhlavě, nerad zbytečně riskuje. Jakmile se však pro něco rozhodne, uplatní svou sílu a instinkt, beze strachu jde krok za krokem a vytrvá bez ohledu na všechny překážky – proto často zaujímá vedoucí postavení. Nesmí však podlehnout své nepružnosti a sklonům ke konzervativnosti. Buvol je většinou skromný a také vnímavý typ, který pro své blízké, přátele i partnery udělá maximum, ale měl by dostat také odezvu, pochvalu a uznání za vše, co dělá.

Tito lidé mají velký smysl pro rodinu a doma i v práci potřebují klid, jsou přátelští, mírumilovní a dobře se s nimi pracuje. I přes svou uzavřenější povahu mají rádi večírky a společenské události, rádi se baví. Důležité pro ně je, aby nezapomínali také na odpočinek.

 

Vodní buvol 1913, 1973

Tento typ Buvola je velmi citlivý, umí naslouchat a dávat dobré rady. Je psychologem, takže dokáže skvěle odhadnout charaktery lidí a málokdy se mýlí. Snaží se dodržovat etický a morální kodex a pracovat pro blaho ostatních lidí.

 

Dřevěný buvol 1925, 1985

Tento typ je duchaplný a zábavný, skvěle se vyjadřuje, což mu dokáže zajistit výborné profesní uplatnění. Působí na druhé důvěryhodně a také velmi sebejistě, proto mu lidé věří, a on se snaží jejich důvěru nezklamat. Má starostlivou povahu, a tak někdy může podléhat panice z materiálního nedostatku.

 

Ohnivý buvol 1937, 1997

Spojení ohnivého elementu dodává tomuto typu dynamiku a rozhodnost. Má většinou velké ambice a také vůdčí schopnosti, takže bývá v životě úspěšný. Pokud si ho někdo znepřátelí, může být nebezpečným protivníkem. Je houževnatý a pro sebe i své blízké se snaží zajistit vždy to nejlepší.

 

Zemní buvol 1949, 2009

Tito zrozenci neriskují, jsou opatrní a metodičtí. Bývají spolehliví, mají talent k bádání – v těchto řadách se rodí mnoho analytiků i vědců. Mohou nashromáždit značný majetek, který dokážou získat svojí tvrdou prací. Umějí druhé dobře odhadnout, a proto si dobře vybírají jak partnery, tak i přátele a spolupracovníky.

 

Kovový buvol 1961

Je to většinou velmi cílevědomý člověk, který má velký organizační talent. Kovový prvek mu dodává bojovnost a tvrdost, takže většinu svých cílů v životě dosáhne. Tento rys povahy mu však může přinášet problémy v jeho osobním životě, může podlehnout workoholismu na úkor svého osobního a rodinného života.

 

Buvol v roce 2016

V roce Opice se Buvol zklidní a dostane se mu nových možností, které by měl nejen rozpoznat, ale také se snažit jich maximálně využít. Měl by se pozitivně naladit, pak mu půjdou věci daleko lépe. Důležité bude, aby aktivněji reagoval na výzvy, které mu nový rok přinese, a tak nepřišel o možnosti, které se mohou vynořit a také rychle zmizet. Buvol má svoje tempo a nechce být nikým postrkován, ale určitě se mu vyplatí, aby byl během roku připraven na rychlý start. Když se na jeho cestě objeví nějaké překážky nebo pochybnosti, bude je řešit racionálně, což je pro něj dobrá volba. Pro Buvoly nastává čas odhodlat se k věcem, o kterých už dlouho snili, ale doposud jejich realizaci odkládali z nedostatku času nebo strachu.

 

Práce

Změny na sebe nenechají dlouho čekat, vynořit se mohou na přelomu nového roku v lednu/únoru a nebo v období jara, kdy je ideální doba pro změny, které nejen plánujte, ale i uvádějte do svého života. S novou pracovní pozicí nebo povýšením mohou počítat aktivní zástupci tohoto znamení, kteří o sobě dají vědět, nebojí se a nepochybují o svých kvalitách. V tomto roce vlády společenské a upovídané Opice se zaměřte na oprášení starých kontaktů a také na hledání nových cest, jak být v profesní i finanční oblasti více spokojení. Opice vám v tomto roce přeje, chce to jen více vůle a věci se dají do pohybu.

 

Zdraví

Lidé tohoto znamení bývají vážní a zrají velmi pomalu. Trpí zodpovědností a mívají často výčitky, že toho nedělají stále tolik, kolik by měli. Musí se naučit vnitřnímu řádu, plnit své povinnosti i na úkor vlastní spokojenosti a také budovat a zachovávat tradiční hodnoty, jako je rodina, společenské instituce, zákonodárství atd. Časté jsou problémy s páteří, držením těla a pohyblivostí. Měli by se po celý život udržovat v pohybu, navštěvovat masérské salony, dopřát si saunu a držet občas půst. Nejvíce jsou ohroženi v období předjaří a podzimu, kdy musí věnovat více pozornosti prevenci a „údržbě“ svého těla.

 

Láska

V rodinném a osobním životě by lidé narození v tomto znamení měli zažívat pohodu a utužení vztahů, mohou zatoužit i po klidném rodinném přístavu. A ti, kteří chtějí najít pohodového partnera, mohou mít konečně šťastnou ruku. Chce to jen více aktivity, seznamování a návštěv společenských akcí, rodinných i přátelských setkání, nikdy nevíte, kde koho můžete potkat. Opice je společenská, proto i celý rok její vlády se ponese v duchu upevňování rodinných, partnerských i přátelských vztahů a seznamování s novými lidmi.

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama