reklama

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 11. června

Věštba na pondělí Foto:
Věštba na pondělí
Foto: thinkstock.com

Je počátek týdne, v tento den vidíme věci tak, jak jsou, bez „růžových brýlí“. Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme i ostatní takové, jací opravdu jsou.

Zkoušíme se harmonizovat na vyšší vibrace pomocí meditace, hudby, kamenů, modlitby věnujeme sobě ale i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme, a snažíme se pozitivně přitahovat do života

Luna v Býku – ubývá

symbol Žezlo

Luna v cyklu Býka nás zklidňuje a učí přijmout zákonitosti přírody, rozvíjíme smysl pro povinnost.

Při dnech v Býku je háklivější náš krk, hrtan, ale i krevní oběh. Protože Luna ubývá, můžeme začít s očistnými a odtučňovacími kúrami. Býkům vládne Venuše, planeta krásy, proto je ideální čas na zkrášlovací procedury, pěstění pokožky těla. Vhodná doba na rodinné a přátelské setkávání.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Energie těchto dnů je zemní, doporučuje se konzumovat kořenovou zeleninu jako samostatné jídlo nebo jako přílohu. Snažíme se o rozumný jídelníček, abychom nezahltili tělo, dopřejeme si i kaloricky náročné pokrmy, ale v menší míře. Pijeme čaje na trávení, fenyklový, mátový nebo nálev z majoránky. Je čas ovoce, jahod, třešní a meruněk, z kterých můžeme připravit např. tvarohové knedlíky, palačinky a další sladká jídla.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů.

Mohou se nám líbit barvy přírody – zelená a hnědá. Vybereme šperk s malachitem nebo bronzitem.

Krásnou vůní je ambra nebo santal.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Horoskopy 2018

reklama

reklama