reklama

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 17. listopad

Věštba na pátek Foto:
Věštba na pátek
Foto: thinkstock.com

Dle lunární magie je dnes lepší nic důležitého neřešit. Snažme se soustředit svou mysl na pozitivní věci, na plány, což může být v cyklu náročné Luny ve Štíru zvláště náročné.

Luna ve Štíru – ubývá

symbol Maja

Luna ve znamení Štíra přináší napětí, výměnu názorů, ale i pročišťující katarzi a uvědomění si, co v životě nepotřebujeme.

Je konec pracovního týdne, uděláme si chvíli pro sebe, jdeme na procházku, relaxujeme. Je před námi Novoluní, můžeme se na ně připravit. Třídíme své myšlenky, plány a cíle. Sepíšeme si, co je pro nás důležité, prioritní. Dopřejeme si teplou voňavou lázeň a odpočíváme při oblíbené muzice nebo filmu.

V tomto cyklu Luny můžeme experimentovat s různým kořením, omáčkami, dipy, inspirujeme se exotickými recepty z východní kuchyně. Dostatečně pijeme, v zimním období především teplé náboje, před Novoluním raději vynecháme alkohol, kávu a různé power drinky.

Nepijeme chladné nápoje, nepodstupujeme operace v oblasti močového měchýře, konečníku. Vyzkoušejme mystické spojené černé a stříbrné. Z kamenů se nám bude hodit hematit nebo onyx.

Svůj osobní prostor provoníme gerániem nebo vůní bazalky.

Přečtěte si i podrobný týdenní i měsíční horoskop pro všechna znamení!

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Horoskopy 2018

reklama

reklama